2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy leku Phesgo do nowego programu lekowego B.9.FM. na potrzeby SPZOZ Opolskie Centrum Onkologii w Opolu
Beschreibung: Sukcesywne dostawy leku Phesgo do nowego programu lekowego B.9.FM. na potrzeby SPZOZ Opolskie Centrum Onkologii w Opolu, których rodzaje i ilości określa Załącznik nr 2 - Formularz asortymentowo-cenowy.
Interne Kennung: NZP.2800.69.2025-ZWR
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Sukcesywne dostawy leku Phesgo do nowego programu lekowego B.9.FM. na potrzeby SPZOZ Opolskie Centrum Onkologii w Opolu, których rodzaje i ilości określa Załącznik nr 2 - Formularz asortymentowo-cenowy.