829630-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Zelte – 25-148 Dynamický nákupní systém pro pořízení prostředků nouzového ubytování a jednorázového jídelního nádobí
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel25-148 Dynamický nákupní systém pro pořízení prostředků nouzového ubytování a jednorázového jídelního nádobí
BeschreibungPředmětem VZ je zavedení dynamického nákupního systému (dále jen „DNS“) pro pořízení prostředků nouzového ubytování a jednorázového jídelního nádobí. DNS je rozdělen do 8 kategorií. Zadávání veřejných zakázek v DNS bude probíhat v intervalech dle aktuálních potřeb zadavatele.
Interne Kennung19187/25-SSHR
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensDynamický nákupní systém
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39522530 Zelte
5. Los
LosLOT-0003
Titel25-148 DNS Kategorie 3: Přikrývky
BeschreibungPořízení přikrývek.
Interne Kennung25-148 DNS Kategorie 3: Přikrývky
Haupteinstufung (cpv): 39511000 Decken und Reisedecken
LosLOT-0001
Titel25-148 DNS Kategorie 1: Stany rodinné
BeschreibungPořízení stanů rodinných.
Interne Kennung25-148 DNS Kategorie 1: Stany rodinné
LosLOT-0007
Titel25-148 DNS Kategorie 7: Izotermické záchranné folie
BeschreibungPořízení izotermických záchranných folií.
Interne Kennung25-148 DNS Kategorie 7: Izotermické záchranné folie
Haupteinstufung (cpv): 44174000 Folien
LosLOT-0002
Titel25-148 DNS Kategorie 2: Lehátka
BeschreibungPořízení lehátek.
Interne Kennung25-148 DNS Kategorie 2: Lehátka
Haupteinstufung (cpv): 39522520 Feldbetten
LosLOT-0004
Titel25-148 DNS Kategorie 4: Spací izolační podložky
BeschreibungPořízení spacích izolačních podložek.
Interne Kennung25-148 DNS Kategorie 4: Spací izolační podložky
Haupteinstufung (cpv): 37414100 Schlafmatten
LosLOT-0005
Titel25-148 DNS Kategorie 5: Spací pytle
BeschreibungPořízení spacích pytlů.
Interne Kennung25-148 DNS Kategorie 5: Spací pytle
Haupteinstufung (cpv): 39522540 Schlafsäcke
LosLOT-0006
Titel25-148 DNS Kategorie 6: Polštáře
BeschreibungPořízení polštářů.
Interne Kennung25-148 DNS Kategorie 6: Polštáře
Haupteinstufung (cpv): 39516120 Kopfkissen
LosLOT-0008
Titel25-148 DNS Kategorie 8: Jednorázové jídelní nádobí
BeschreibungPořízení jednorázového jídelního nádobí.
Interne Kennung25-148 DNS Kategorie 8: Jednorázové jídelní nádobí
Haupteinstufung (cpv): 39221100 Küchenbedarf