See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa pakietów żywnościowych w celu zrównoważenia wysiłku energetycznego dla Honorowych Dawców Krwi
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa pakietów żywnościowych wydawanych jako ekwiwalent energetyczny Honorowym Dawcom Krwi w związku z oddawaniem krwi lub jej składników z podziałem na trzy zadania zgodnie z poniższym zestawieniem: zadanie nr 1 poz. 1 - czekolada twarda gorzka 45 000 sztuk (prawo opcji 15 000 sztuk) zadanie nr 1 poz. 2 - czekolada twarda mleczna 45 000 sztuk (prawo opcji 15 000 sztuk) zadanie nr 2 poz. 1 - baton proteinowy 45 000 sztuk (prawo opcji 15 000 sztuk) zadanie nr 2 poz. 2 - orzechy ziemne prażone niesolone 45 000 sztuk (prawo opcji 15 000 sztuk) zadanie nr 2 poz. 3 - musli 45 000 sztuk (prawo opcji 15 000 sztuk) zadanie nr 3 poz. 1 - sok jabłkowy 45 000 sztuk (prawo opcji 15 000 sztuk)
Vorherige Bekanntmachung: 716283-2025
Interne Kennung: 7/P/2024/UE
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający skraca termin składania ofert na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 PZP (zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione). W ostatnich miesiącach odnotowano istotny wzrost liczby Honorowych Dawców Krwi, co spowodowało zwiększone zapotrzebowanie na pakiety żywnościowe. Zamawiający, realizując swoje zadania statutowe, jest zobowiązany do zapewnienia ciągłości dostaw pakietów żywnościowych w celu zrównoważenia wysiłku energetycznego Dawców. W związku z powyższym niezbędne jest niezwłoczne udzielenie zamówienia.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15842100 Schokolade
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel, 15320000 Frucht- und Gemüsesäfte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Czekolada
Beschreibung: Czekolada twarda gorzka 45 000 sztuk, Czekolada twarda mleczna 45 000 sztuk
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opcja 15 %
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet spożywczy
Beschreibung: Baton proteinowy 45 000 sztuk, Orzechy ziemne prażone niesolone 45 000 sztuk, Musli 45 000 sztuk
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Los: LOT-0003
Titel: Sok jabłkowy
Beschreibung: Sok jabłkowy 45 000 sztuk
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Haupteinstufung (cpv): 15320000 Frucht- und Gemüsesäfte