829725-2025 - Wettbewerb
Polen – Büroautomatisierungssoftwarepaket – Dostawa i wdrożenie oprogramowania kadrowo-płacowego z portalem pracownika oraz oprogramowania do rejestracji czasu pracy wraz dostawą niezbędnej infrastruktury technicznej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa i wdrożenie oprogramowania kadrowo-płacowego z portalem pracownika oraz oprogramowania do rejestracji czasu pracy wraz dostawą niezbędnej infrastruktury technicznej
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: 1) dostawa i wdrożenie wraz z udzieleniem licencji na System Kadry-Płace oraz niezbędnej licencji na Oprogramowanie Bazodanowe, 2) dostawa i wdrożenie wraz z udzieleniem licencji na System Rejestracji Czasu Pracy oraz niezbędnej licencji na Oprogramowanie Bazodanowe, 3) dostawa i montaż urządzeń Infrastruktury Technicznej niezbędnych do kompleksowego wdrożenia i funkcjonowania Systemu zgodnie z Załącznikiem nr 1 do Umowy, 4) świadczenie Usług Wsparcia i Usług Rozwoju
Interne Kennung117/EZP/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten Verfahrenswystępuje pilna potrzeba udzielenia zamówienia ze względu na planowane wycofanie się rynku dotychczasowego Wykonawcy co wiąże się z brakiem dalszego świadczenia usług i serwisowania systemu
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48920000 Büroautomatisierungssoftwarepaket
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: 1) dostawa i wdrożenie wraz z udzieleniem licencji na System Kadry-Płace oraz niezbędnej licencji na Oprogramowanie Bazodanowe, 2) dostawa i wdrożenie wraz z udzieleniem licencji na System Rejestracji Czasu Pracy oraz niezbędnej licencji na Oprogramowanie Bazodanowe, 3) dostawa i montaż urządzeń Infrastruktury Technicznej niezbędnych do kompleksowego wdrożenia i funkcjonowania Systemu zgodnie z Załącznikiem nr 1 do Umowy, 4) świadczenie Usług Wsparcia i Usług Rozwoju