See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów wszczepialnych, gospodarczych, sprzętu jednorazowego i wielorazowego użytku oraz dzierżawa systemu do analizy i oceny IVUS i FFR dla oddziałów Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego Sp. z o.o.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów wszczepialnych, gospodarczych, sprzętu jednorazowego i wielorazowego użytku oraz dzierżawa systemu do analizy i oceny IVUS i FFR dla oddziałów Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego Sp. z o.o., których szczegółowy zakres i przedmiot został określony w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 5 do SWZ oraz parametrach technicznych stanowiących załącznik nr 5A SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 627725-2025
Interne Kennung: MSB/PN/45/07/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0015
Titel: Endoproteza anatomiczna
Beschreibung: Endoproteza anatomiczna
Interne Kennung: Część 15
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0016
Titel: Endoproteza odwrócona
Beschreibung: Endoproteza odwrócona
Interne Kennung: Część 16
Los: LOT-0019
Titel: Introduktory udowe do CSP
Beschreibung: Introduktory udowe do CSP
Interne Kennung: Część 19
Los: LOT-0021
Titel: Endoskopia - Część 21
Beschreibung: Endoskopia - Część 21
Interne Kennung: Część 21