2. Verfahren
Verfahren
Titel: Mentale Overbelasting (PTSS)
Beschreibung: Behandelen van personeelsleden met een Mentale Overbelasting Situatie voor alle percelen bij elkaar
Interne Kennung: 775856
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Openbare procedure verdeelt in 4 percelen. Elk eigen specifiek type Mentale Overbelasting heeft zijn eigen perceel.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: protocollaire behandeling voor trauma en verwerking
Beschreibung: protocollaire behandeling voor trauma en verwerking. zie documentatie
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens, 98000000 Sonstige gemeinschaftliche, soziale und persönliche Dienste
Los: LOT-0002
Titel: Behandeling van Werk Gerelateerde Angst en Fobieklachten
Beschreibung: Behandeling van Werk Gerelateerde Angst en Fobieklachten. zie documentatie
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Behandeling bij gespecificeerde Mentale Overbelasting
Beschreibung: Behandeling bij gespecificeerde Mentale Overbelasting. zie documentatie
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Behandeling Niet Gespecificeerd Mentale Overbelasting
Beschreibung: Behandeling Niet Gespecificeerd Mentale Overbelasting. zie documentatie
Interne Kennung: 4