See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku z możliwością składania ofert częściowych – zgodnie z wyszczególnieniem w formularzu asortymentowo- cenowym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ – pakiety nr 1-28.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku z możliwością składania ofert częściowych, według 28 pakietów dla potrzeb Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego SP ZOZ im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Lublinie z możliwością składania ofert częściowych – zgodnie z wyszczególnieniem w formularzu asortymentowo- cenowym, stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. Przedmiotem zamówienia jest także: użyczenie zestawu ładowarki, generatora i baterii (pakiet nr 23) oraz dzierżawa jednostki sterującej, generator elektrochirurgicznego (pakiet nr 24), wraz z obsługą techniczną i serwisową. Koszt obsługi ponosi Wykonawca. Umowa użyczenia stanowi załącznik nr 4a do SWZ, a umowa dzierżawy stanowi załącznik nr 4b do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 671199-2025
Interne Kennung: WSS SP ZOZ DZP 382.112.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Niniejsze postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest zgodnie z przepisami ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych w trybie przetargu nieograniczonego (art. 132 ustawy Pzp). 2. Zamawiający informuje, iż na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Pzp może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 3. Komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 61 ustawy Pzp, za pośrednictwem elektronicznej platformy zakupowej (dalej: „Platforma”) pod adresem: https://szpital-lublin.eb2b.com.pl lub https://platforma.eb2b.com.pl lub https://xx.eb2b.com.pl i pod numerem postępowania WSS SP ZOZ DZP 382.112.2025, która spełnia wymagania opisane w art. 64 ustawy Pzp. 4. Niezbędne wymagania sprzętowo-aplikacyjne umożliwiające pracę na Platformie: 1) stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 4/1 mb/s, 2) komputer klasy PC lub lub Mac, o następującej konfiguracji: pamięć RAM min. 8 GB, procesor dwurdzeniowy o taktowaniu min. 2,4 GHz, jeden z systemów operacyjnych: MS Windows, Mac OS, Linux, z aktualnym wsparciem technicznym producenta (sugerujemy nie starsze niż 3 lata od daty wszczęcia postępowania) 3) zainstalowana dowolna wersja przeglądarki internetowej - sugerujemy najnowsze wersje: Chrome, Safari, Edge, Firefox, Opera 4) włączona obsługa JavaScript, 5) zainstalowany program obsługujący stosowane przez wykonawcę formaty plików (np. Acrobat Reader dla plików w formacie .pdf). 5.Wszelkie dokumenty, oświadczenia, informacje, o których mowa w SWZ, należy wczytać jako załączniki na Platformie, według Instrukcji korzystania z Platformy, dostępnej dla zalogowanych użytkowników w zakładce „Pomoc” – „Instrukcje”. 6. Zamawiający zaleca wczytywanie na Platformę plików w maksymalnym rozmiarze do 250 MB a w przypadku dokumentów podpisanych podpisem zaufanym do 10MB. 7. Szczegółowe informacje o środkach komunikacji elektronicznej zawiera rozdział 11 SWZ. 8. Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej w formatach danych określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 18 ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne (t. j. Dz. U. z 2023 r. poz. 57 ze zm.), z zastrzeżeniem formatów, o których mowa w art. 66 ust. 1 ustawy Pzp, z uwzględnieniem rodzaju przekazywanych danych. Zamawiający preferuje w szczególności następujące formaty przesłanych danych: .pdf, .docx, zip. (zamawiający dopuszcza także format RAR). 9. Szczegółowe informacje dotyczące RODO zawiera rozdział 22 SWZ. 10. Zamawiający nie wymaga w niniejszym postępowaniu przedmiotowych środków dowodowych. 11. Szczegółowe warunki dotyczące postępowania o udzielenie zamówienia publicznego są określone w SWZ, która zawiera szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia, warunków postępowania o udzielenie zamówienia (pełny opis procedury), warunków uczestnictwa wykonawców w postępowaniu, kryteriów oceny ofert oraz wszelkie informacje potrzebne do prawidłowego sporządzenia i złożenia oferty przez wykonawców. SWZ dostępna jest na stronie internetowej prowadzonego postępowania: https://szpital-lublin.eb2b.com.pl. 12. Numeracja przywołana w pkt 2.1.4 ogłoszenia o zamówieniu wynika z numeracji przyjętej w SWZ. 1. Oferta musi zawierać następujące oświadczenia i dokumenty: 1) Oświadczenie JEDZ - załącznik nr 1 do SWZ 2) Prawidłowo wypełniony Formularz oferty, sporządzony wg wzoru stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ; 3) Prawidłowo uzupełniony Formularz asortymentowo- cenowy, zgodnie z załącznikiem nr 3 do SWZ – dla każdego z pakietów, na który Wykonawca składa ofertę (w tym zaleca się dołączenie wersji edytowalnej do celów obliczeniowych); 4) Oświadczenie Wykonawcy dotyczące przesłanek wykluczenia – załącznik nr 7 do SWZ 5) Przedmiotowe środki dowodowe, zgodnie z wyszczególnieniem w punkcie V. 10 SWZ. 6) pełnomocnictwo określające zakres umocowania oraz podpisane przez osoby uprawnione do reprezentowania Wykonawcy – jeżeli Wykonawcę ubiegającego się o udzielenie zamówienia reprezentuje pełnomocnik; 7) pełnomocnictwo do reprezentowania Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia – o ile dotyczy. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na części. Zamawiający dopuszcza złożenie ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną część/części lub na cały przedmiot zamówienia. 3. Przedmiotem zamówienia jest także: użyczenie zestawu ładowarki, generatora i baterii (pakiet nr 23) oraz dzierżawa jednostki sterującej, generatora elektrochirurgicznego (pakiet nr 24), wraz z obsługą techniczną i serwisową. Koszt obsługi ponosi Wykonawca. Umowa użyczenia stanowi załącznik nr 4a do SWZ, a umowa dzierżawy stanowi załącznik nr 4b do SWZ. 4. Projekty umów dostawy, dzierżawy i użyczenia, stanowią zał. nr 4, 4a, 4b SWZ są integralną częścią niniejszej dokumentacji i zapisy w nich zawarte traktuje się jako warunki udzielenia zamówienia. 5. Zamawiający wymaga od Wykonawcy złożenia przedmiotowych środków dowodowych w postaci: - dokumentów zawierających parametry użytkowe przedmiotu dostawy (np. karta produktu, katalogi, instrukcje stosowania, ulotki informacyjne), wystawione przez Producenta lub jego autoryzowanego przedstawiciela zawierająca informacje w szczególności dane o nazwie przedmiotu zamówienia, jego składzie, jego cechach i przeznaczeniu w celu potwierdzenia spełnienia przez oferowane dostawy wymagań określonych przez Zamawiającego w SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa rękawic do mycia pacjenta i czepków do mycia głowy, według 2 pozycji asortymentowych – zgodnie z wyszczególnieniem w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. 2. Oferowany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia musi posiadać cechy zgodne z opisem zawartym w Załączniku nr 3 do SWZ - Formularzem asortymentowo-cenowym oraz spełniać warunki określone w niniejszej SWZ. 3. Zaoferowane wyroby medyczne, muszą być dopuszczone do obrotu i używania na terenie Polski zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i posiadać dokumenty potwierdzające przeprowadzenie odpowiedniej procedury oceny zgodności i być oznaczone znakiem CE, a przypadku poz. nr 1 – posiadał status wyrobu kosmetycznego potwierdzony wpisem do europejskiego rejestru wyrobów kosmetycznych, zgodnie z ustawą o wyrobach kosmetycznych. . 4. Zamawiający wymaga od Wykonawcy złożenia przedmiotowych środków dowodowych wraz z ofertą w postaci: - dokumentów zawierających parametry użytkowe przedmiotu dostawy (np. karta produktu, katalogi, instrukcje stosowania, ulotki informacyjne, foldery), wystawione przez Producenta lub jego autoryzowanego przedstawiciela zawierająca informacje w szczególności dane o nazwie przedmiotu zamówienia, jego składzie, jego cechach i przeznaczeniu, parametrach, w celu potwierdzenia spełnienia przez oferowane dostawy wymagań określonych przez Zamawiającego w SWZ.
Interne Kennung: część 1 zamówienia
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa resuscytatorów jednorazowych dla dorosłych, dzieci i niemowląt, według 3 pozycji asortymentowych – zgodnie z wyszczególnieniem w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. 2. Oferowany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia musi posiadać cechy zgodne z opisem zawartym w Załączniku nr 3 do SWZ - Formularzem asortymentowo-cenowym oraz spełniać warunki określone w niniejszej SWZ. 3. Zaoferowane wyroby medyczne, muszą być dopuszczone do obrotu i używania na terenie Polski zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i posiadać dokumenty potwierdzające przeprowadzenie odpowiedniej procedury oceny zgodności z wymogami określonymi w ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych i być oznaczone znakiem CE. 4. Zamawiający wymaga od Wykonawcy złożenia przedmiotowych środków dowodowych wraz z ofertą w postaci: - dokumentów zawierających parametry użytkowe przedmiotu dostawy (np. karta produktu, katalogi, instrukcje stosowania, ulotki informacyjne, foldery), wystawione przez Producenta lub jego autoryzowanego przedstawiciela zawierająca informacje w szczególności dane o nazwie przedmiotu zamówienia, jego składzie, jego cechach i przeznaczeniu, parametrach, w celu potwierdzenia spełnienia przez oferowane dostawy wymagań określonych przez Zamawiającego w SWZ.
Interne Kennung: część 2 zamówienia
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa zestawów do szynowania moczowodów, według 7 pozycji asortymentowych – zgodnie z wyszczególnieniem w formularzu asortymentowo- cenowym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. 2. Oferowany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia musi posiadać cechy zgodne z opisem zawartym w Załączniku nr 3 do SWZ - Formularzem asortymentowo-cenowym oraz spełniać warunki określone w niniejszej SWZ. 3. Zaoferowane wyroby medyczne, muszą być dopuszczone do obrotu i używania na terenie Polski zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i posiadać dokumenty potwierdzające przeprowadzenie odpowiedniej procedury oceny zgodności z wymogami określonymi w ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych i być oznaczone znakiem CE. 4. Zamawiający wymaga od Wykonawcy złożenia przedmiotowych środków dowodowych wraz z ofertą w postaci: - dokumentów zawierających parametry użytkowe przedmiotu dostawy (np. karta produktu, techniczna, katalogi, instrukcje stosowania, ulotki informacyjne), wystawione przez Producenta lub jego autoryzowanego przedstawiciela zawierająca informacje w szczególności dane o nazwie przedmiotu zamówienia, jego składzie, jego cechach i przeznaczeniu w celu potwierdzenia spełnienia przez oferowane dostawy wymagań określonych przez Zamawiającego w SWZ.
Interne Kennung: część 3 zamówienia
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa cewników, sond, koszyków, popychaczy moczowodowych, według 12 pozycji asortymentowych – zgodnie z wyszczególnieniem w formularzu asortymentowo- cenowym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. 2. Oferowany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia musi posiadać cechy zgodne z opisem zawartym w Załączniku nr 3 do SWZ - Formularzem asortymentowo-cenowym oraz spełniać warunki określone w niniejszej SWZ. 3. Zaoferowane wyroby medyczne, muszą być dopuszczone do obrotu i używania na terenie Polski zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i posiadać dokumenty potwierdzające przeprowadzenie odpowiedniej procedury oceny zgodności z wymogami określonymi w ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych i być oznaczone znakiem CE. 4. Zamawiający wymaga od Wykonawcy złożenia przedmiotowych środków dowodowych wraz z ofertą w postaci: - dokumentów zawierających parametry użytkowe przedmiotu dostawy (np. karta produktu, katalogi, instrukcje stosowania, ulotki informacyjne, foldery), wystawione przez Producenta lub jego autoryzowanego przedstawiciela zawierająca informacje w szczególności dane o nazwie przedmiotu zamówienia, jego składzie, jego cechach i przeznaczeniu, parametrach, w celu potwierdzenia spełnienia przez oferowane dostawy wymagań określonych przez Zamawiającego w SWZ.
Interne Kennung: część 4 zamówienia
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa misek, basenów, kaczek jednorazowych z wkładem absorbcyjnym, według 4 pozycji asortymentowych – zgodnie z wyszczególnieniem w formularzu asortymentowo- cenowym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. 2. Oferowany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia musi posiadać cechy zgodne z opisem zawartym w Załączniku nr 3 do SWZ - Formularzem asortymentowo-cenowym oraz spełniać warunki określone w niniejszej SWZ. 3. Zaoferowane wyroby medyczne, muszą być dopuszczone do obrotu i używania na terenie Polski zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i posiadać dokumenty potwierdzające przeprowadzenie odpowiedniej procedury oceny zgodności z wymogami określonymi w ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych i być oznaczone znakiem CE. 4. Zamawiający wymaga od Wykonawcy złożenia przedmiotowych środków dowodowych wraz z ofertą w postaci: - dokumentów zawierających parametry użytkowe przedmiotu dostawy (np. karta produktu, katalogi, instrukcje stosowania, ulotki informacyjne, foldery), wystawione przez Producenta lub jego autoryzowanego przedstawiciela zawierająca informacje w szczególności dane o nazwie przedmiotu zamówienia, jego składzie, jego cechach i przeznaczeniu, parametrach, w celu potwierdzenia spełnienia przez oferowane dostawy wymagań określonych przez Zamawiającego w SWZ.
Interne Kennung: część 5 zamówienia
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa pozycjonerów, markerów, ostrzy, staz, kocy grzewczych, elektrod, według 7 pozycji asortymentowych – zgodnie z wyszczególnieniem w formularzu asortymentowo- cenowym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. 2. Oferowany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia musi posiadać cechy zgodne z opisem zawartym w Załączniku nr 3 do SWZ - Formularzem asortymentowo-cenowym oraz spełniać warunki określone w niniejszej SWZ. 3. Zaoferowane wyroby medyczne, muszą być dopuszczone do obrotu i używania na terenie Polski zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i posiadać dokumenty potwierdzające przeprowadzenie odpowiedniej procedury oceny zgodności z wymogami określonymi w ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych i być oznaczone znakiem CE. 4. Zamawiający wymaga od Wykonawcy złożenia przedmiotowych środków dowodowych wraz z ofertą w postaci: - dokumentów zawierających parametry użytkowe przedmiotu dostawy (np. karta produktu, techniczna, katalogi, instrukcje stosowania, ulotki informacyjne), wystawione przez Producenta lub jego autoryzowanego przedstawiciela zawierająca informacje w szczególności dane o nazwie przedmiotu zamówienia, jego składzie, jego cechach i przeznaczeniu w celu potwierdzenia spełnienia przez oferowane dostawy wymagań określonych przez Zamawiającego w SWZ.
Interne Kennung: część 6 zamówienia
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa koca do Mistral AIR, według 1 pozycji asortymentowej – zgodnie z wyszczególnieniem w formularzu asortymentowo- cenowym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. 2. Oferowany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia musi posiadać cechy zgodne z opisem zawartym w Załączniku nr 3 do SWZ - Formularzem asortymentowo-cenowym oraz spełniać warunki określone w niniejszej SWZ. 3. Zaoferowane wyroby medyczne, muszą być dopuszczone do obrotu i używania na terenie Polski zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i posiadać dokumenty potwierdzające przeprowadzenie odpowiedniej procedury oceny zgodności z wymogami określonymi w ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych i być oznaczone znakiem CE. 4. Zamawiający wymaga od Wykonawcy złożenia przedmiotowych środków dowodowych wraz z ofertą w postaci: - dokumentów zawierających parametry użytkowe przedmiotu dostawy (np. karta produktu, techniczna, katalogi, instrukcje stosowania, ulotki informacyjne), wystawione przez Producenta lub jego autoryzowanego przedstawiciela zawierająca informacje w szczególności dane o nazwie przedmiotu zamówienia, jego składzie, jego cechach i przeznaczeniu w celu potwierdzenia spełnienia przez oferowane dostawy wymagań określonych przez Zamawiającego w SWZ.
Interne Kennung: część 7 zamówienia
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa przewodu pacjenta do respiratora Medumat Standard 2, według 1 pozycji asortymentowej – zgodnie z wyszczególnieniem w formularzu asortymentowo- cenowym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. 2. Oferowany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia musi posiadać cechy zgodne z opisem zawartym w Załączniku nr 3 do SWZ - Formularzem asortymentowo-cenowym oraz spełniać warunki określone w niniejszej SWZ. 3. Zaoferowane wyroby medyczne, muszą być dopuszczone do obrotu i używania na terenie Polski zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i posiadać dokumenty potwierdzające przeprowadzenie odpowiedniej procedury oceny zgodności z wymogami określonymi w ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych i być oznaczone znakiem CE. 4. Zamawiający wymaga od Wykonawcy złożenia przedmiotowych środków dowodowych wraz z ofertą w postaci: - dokumentów zawierających parametry użytkowe przedmiotu dostawy (np. karta produktu, katalogi, instrukcje stosowania, ulotki informacyjne, foldery), wystawione przez Producenta lub jego autoryzowanego przedstawiciela zawierająca informacje w szczególności dane o nazwie przedmiotu zamówienia, jego składzie, jego cechach i przeznaczeniu, parametrach, w celu potwierdzenia spełnienia przez oferowane dostawy wymagań określonych przez Zamawiającego w SWZ.
Interne Kennung: część 8 zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 33199000 Medizinische Kleidung
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa woreczka do transportu próbek, według 1 pozycji asortymentowej – zgodnie z wyszczególnieniem w formularzu asortymentowo- cenowym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. 2. Oferowany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia musi posiadać cechy zgodne z opisem zawartym w Załączniku nr 3 do SWZ - Formularzem asortymentowo-cenowym oraz spełniać warunki określone w niniejszej SWZ. 3. Zaoferowane wyroby medyczne, muszą być dopuszczone do obrotu i używania na terenie Polski zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i posiadać dokumenty potwierdzające przeprowadzenie odpowiedniej procedury oceny zgodności z wymogami określonymi w ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych i być oznaczone znakiem CE. 4. Zamawiający wymaga od Wykonawcy złożenia przedmiotowych środków dowodowych wraz z ofertą w postaci: - dokumentów zawierających parametry użytkowe przedmiotu dostawy (np. karta produktu, katalogi, instrukcje stosowania, ulotki informacyjne, foldery), wystawione przez Producenta lub jego autoryzowanego przedstawiciela zawierająca informacje w szczególności dane o nazwie przedmiotu zamówienia, jego składzie, jego cechach i przeznaczeniu, parametrach, w celu potwierdzenia spełnienia przez oferowane dostawy wymagań określonych przez Zamawiającego w SWZ.
Interne Kennung: część 9 zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 33124210 Röntgendiagnostische Ausstattung
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa zbiorniczków, strzykawek do zbioru siary, według 2 pozycji asortymentowych – zgodnie z wyszczególnieniem w formularzu asortymentowo- cenowym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. 2. Oferowany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia musi posiadać cechy zgodne z opisem zawartym w Załączniku nr 3 do SWZ - Formularzem asortymentowo-cenowym oraz spełniać warunki określone w niniejszej SWZ. 3. Zaoferowane wyroby medyczne, muszą być dopuszczone do obrotu i używania na terenie Polski zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i posiadać dokumenty potwierdzające przeprowadzenie odpowiedniej procedury oceny zgodności i być oznaczone znakiem CE. 4. Zamawiający wymaga od Wykonawcy złożenia przedmiotowych środków dowodowych wraz z ofertą w postaci: - dokumentów zawierających parametry użytkowe przedmiotu dostawy (np. karta produktu, katalogi, instrukcje stosowania, ulotki informacyjne, foldery), wystawione przez Producenta lub jego autoryzowanego przedstawiciela zawierająca informacje w szczególności dane o nazwie przedmiotu zamówienia, jego składzie, jego cechach i przeznaczeniu, parametrach, w celu potwierdzenia spełnienia przez oferowane dostawy wymagań określonych przez Zamawiającego w SWZ.
Interne Kennung: część 10 zamówienia
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa drenów do insuflacji kompatybilnych z insuflatorem PneumoClear, według 4 pozycji asortymentowych – zgodnie z wyszczególnieniem w formularzu asortymentowo- cenowym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. 2. Oferowany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia musi posiadać cechy zgodne z opisem zawartym w Załączniku nr 3 do SWZ - Formularzem asortymentowo-cenowym oraz spełniać warunki określone w niniejszej SWZ. 3. Zaoferowane wyroby medyczne, muszą być dopuszczone do obrotu i używania na terenie Polski zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i posiadać dokumenty potwierdzające przeprowadzenie odpowiedniej procedury oceny zgodności z wymogami określonymi w ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych i być oznaczone znakiem CE. 4. Zamawiający wymaga od Wykonawcy złożenia przedmiotowych środków dowodowych wraz z ofertą w postaci: - dokumentów zawierających parametry użytkowe przedmiotu dostawy (np. karta produktu, katalogi, instrukcje stosowania, ulotki informacyjne, foldery), wystawione przez Producenta lub jego autoryzowanego przedstawiciela zawierająca informacje w szczególności dane o nazwie przedmiotu zamówienia, jego składzie, jego cechach i przeznaczeniu, parametrach, w celu potwierdzenia spełnienia przez oferowane dostawy wymagań określonych przez Zamawiającego w SWZ.
Interne Kennung: część 11 zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa układów oddechowych do respiratora Hamilton G 5, według 19 pozycji asortymentowej – zgodnie z wyszczególnieniem w formularzu asortymentowo- cenowym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. 2. Oferowany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia musi posiadać cechy zgodne z opisem zawartym w Załączniku nr 3 do SWZ - Formularzem asortymentowo-cenowym oraz spełniać warunki określone w niniejszej SWZ. 3. Zaoferowane wyroby medyczne, muszą być dopuszczone do obrotu i używania na terenie Polski zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i posiadać dokumenty potwierdzające przeprowadzenie odpowiedniej procedury oceny zgodności z wymogami określonymi w ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych i być oznaczone znakiem CE. 4. Zamawiający wymaga od Wykonawcy złożenia przedmiotowych środków dowodowych wraz z ofertą w postaci: - dokumentów zawierających parametry użytkowe przedmiotu dostawy (np. karta produktu, katalogi, instrukcje stosowania, ulotki informacyjne, foldery), wystawione przez Producenta lub jego autoryzowanego przedstawiciela zawierająca informacje w szczególności dane o nazwie przedmiotu zamówienia, jego składzie, jego cechach i przeznaczeniu, parametrach, w celu potwierdzenia spełnienia przez oferowane dostawy wymagań określonych przez Zamawiającego w SWZ.
Interne Kennung: część 12 zamówienia
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa układów oddechowych do respiratora Stephan, według 2 pozycji asortymentowych – zgodnie z wyszczególnieniem w formularzu asortymentowo- cenowym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. 2. Oferowany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia musi posiadać cechy zgodne z opisem zawartym w Załączniku nr 3 do SWZ - Formularzem asortymentowo-cenowym oraz spełniać warunki określone w niniejszej SWZ. 3. Zaoferowane wyroby medyczne, muszą być dopuszczone do obrotu i używania na terenie Polski zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i posiadać dokumenty potwierdzające przeprowadzenie odpowiedniej procedury oceny zgodności z wymogami określonymi w ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych i być oznaczone znakiem CE. 4. Zamawiający wymaga od Wykonawcy złożenia przedmiotowych środków dowodowych wraz z ofertą w postaci: - dokumentów zawierających parametry użytkowe przedmiotu dostawy (np. karta produktu, katalogi, instrukcje stosowania, ulotki informacyjne, foldery), wystawione przez Producenta lub jego autoryzowanego przedstawiciela zawierająca informacje w szczególności dane o nazwie przedmiotu zamówienia, jego składzie, jego cechach i przeznaczeniu, parametrach, w celu potwierdzenia spełnienia przez oferowane dostawy wymagań określonych przez Zamawiającego w SWZ.
Interne Kennung: część 13 zamówienia
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa kateterów, przyrządów, zestawów, cewników, według5 pozycji asortymentowych – zgodnie z wyszczególnieniem w formularzu asortymentowo- cenowym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. 2. Oferowany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia musi posiadać cechy zgodne z opisem zawartym w Załączniku nr 3 do SWZ - Formularzem asortymentowo-cenowym oraz spełniać warunki określone w niniejszej SWZ. 3. Zaoferowane wyroby medyczne, muszą być dopuszczone do obrotu i używania na terenie Polski zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i posiadać dokumenty potwierdzające przeprowadzenie odpowiedniej procedury oceny zgodności z wymogami określonymi w ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych i być oznaczone znakiem CE. 4. Zamawiający wymaga od Wykonawcy złożenia przedmiotowych środków dowodowych wraz z ofertą w postaci: - dokumentów zawierających parametry użytkowe przedmiotu dostawy (np. karta produktu, katalogi, instrukcje stosowania, ulotki informacyjne, foldery), wystawione przez Producenta lub jego autoryzowanego przedstawiciela zawierająca informacje w szczególności dane o nazwie przedmiotu zamówienia, jego składzie, jego cechach i przeznaczeniu, parametrach, w celu potwierdzenia spełnienia przez oferowane dostawy wymagań określonych przez Zamawiającego w SWZ.
Interne Kennung: część 14 zamówienia
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa trokarów laparoskopowych, według 4 pozycji asortymentowych – zgodnie z wyszczególnieniem w formularzu asortymentowo- cenowym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. 2. Oferowany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia musi posiadać cechy zgodne z opisem zawartym w Załączniku nr 3 do SWZ - Formularzem asortymentowo-cenowym oraz spełniać warunki określone w niniejszej SWZ. 3. Zaoferowane wyroby medyczne, muszą być dopuszczone do obrotu i używania na terenie Polski zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i posiadać dokumenty potwierdzające przeprowadzenie odpowiedniej procedury oceny zgodności z wymogami określonymi w ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych i być oznaczone znakiem CE. 4. Zamawiający wymaga od Wykonawcy złożenia przedmiotowych środków dowodowych wraz z ofertą w postaci: - dokumentów zawierających parametry użytkowe przedmiotu dostawy (np. karta produktu, katalogi, instrukcje stosowania, ulotki informacyjne, foldery), wystawione przez Producenta lub jego autoryzowanego przedstawiciela zawierająca informacje w szczególności dane o nazwie przedmiotu zamówienia, jego składzie, jego cechach i przeznaczeniu, parametrach, w celu potwierdzenia spełnienia przez oferowane dostawy wymagań określonych przez Zamawiającego w SWZ.
Interne Kennung: część 15 zamówienia
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa zestawu do przezskórnej tracheostomii metodą Ciaglii, według 1 pozycji asortymentowej – zgodnie z wyszczególnieniem w formularzu asortymentowo- cenowym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. 2. Oferowany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia musi posiadać cechy zgodne z opisem zawartym w Załączniku nr 3 do SWZ - Formularzem asortymentowo-cenowym oraz spełniać warunki określone w niniejszej SWZ. 3. Zaoferowane wyroby medyczne, muszą być dopuszczone do obrotu i używania na terenie Polski zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i posiadać dokumenty potwierdzające przeprowadzenie odpowiedniej procedury oceny zgodności z wymogami określonymi w ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych i być oznaczone znakiem CE. 4. Zamawiający wymaga od Wykonawcy złożenia przedmiotowych środków dowodowych wraz z ofertą w postaci: - dokumentów zawierających parametry użytkowe przedmiotu dostawy (np. karta produktu, katalogi, instrukcje stosowania, ulotki informacyjne, foldery), wystawione przez Producenta lub jego autoryzowanego przedstawiciela zawierająca informacje w szczególności dane o nazwie przedmiotu zamówienia, jego składzie, jego cechach i przeznaczeniu, parametrach, w celu potwierdzenia spełnienia przez oferowane dostawy wymagań określonych przez Zamawiającego w SWZ.
Interne Kennung: część 16 zamówienia
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa zestawów do znieczuleń, według 4 pozycji asortymentowych – zgodnie z wyszczególnieniem w formularzu asortymentowo- cenowym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. 2. Oferowany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia musi posiadać cechy zgodne z opisem zawartym w Załączniku nr 3 do SWZ - Formularzem asortymentowo-cenowym oraz spełniać warunki określone w niniejszej SWZ. 3. Zaoferowane wyroby medyczne, muszą być dopuszczone do obrotu i używania na terenie Polski zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i posiadać dokumenty potwierdzające przeprowadzenie odpowiedniej procedury oceny zgodności z wymogami określonymi w ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych i być oznaczone znakiem CE. 4. Zamawiający wymaga od Wykonawcy złożenia przedmiotowych środków dowodowych wraz z ofertą w postaci: - dokumentów zawierających parametry użytkowe przedmiotu dostawy (np. karta produktu, katalogi, instrukcje stosowania, ulotki informacyjne, foldery), wystawione przez Producenta lub jego autoryzowanego przedstawiciela zawierająca informacje w szczególności dane o nazwie przedmiotu zamówienia, jego składzie, jego cechach i przeznaczeniu, parametrach, w celu potwierdzenia spełnienia przez oferowane dostawy wymagań określonych przez Zamawiającego w SWZ.
Interne Kennung: część 17 zamówienia
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 18
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa osprzęt do sprzętu WOLF, według 8 pozycji asortymentowych – zgodnie z wyszczególnieniem w formularzu asortymentowo- cenowym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. 2. Oferowany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia musi posiadać cechy zgodne z opisem zawartym w Załączniku nr 3 do SWZ - Formularzem asortymentowo-cenowym oraz spełniać warunki określone w niniejszej SWZ. 3. Zaoferowane wyroby medyczne, muszą być dopuszczone do obrotu i używania na terenie Polski zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i posiadać dokumenty potwierdzające przeprowadzenie odpowiedniej procedury oceny zgodności z wymogami określonymi w ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych i być oznaczone znakiem CE. 4. Zamawiający wymaga od Wykonawcy złożenia przedmiotowych środków dowodowych wraz z ofertą w postaci: - dokumentów zawierających parametry użytkowe przedmiotu dostawy (np. karta produktu, katalogi, instrukcje stosowania, ulotki informacyjne, foldery), wystawione przez Producenta lub jego autoryzowanego przedstawiciela zawierająca informacje w szczególności dane o nazwie przedmiotu zamówienia, jego składzie, jego cechach i przeznaczeniu, parametrach, w celu potwierdzenia spełnienia przez oferowane dostawy wymagań określonych przez Zamawiającego w SWZ.
Interne Kennung: część 18 zamówienia
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 19
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa głowic do kanuil, uszczelek, według 2 pozycji asortymentowych – zgodnie z wyszczególnieniem w formularzu asortymentowo- cenowym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. 2. Oferowany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia musi posiadać cechy zgodne z opisem zawartym w Załączniku nr 3 do SWZ - Formularzem asortymentowo-cenowym oraz spełniać warunki określone w niniejszej SWZ. 3. Zaoferowane wyroby medyczne, muszą być dopuszczone do obrotu i używania na terenie Polski zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i posiadać dokumenty potwierdzające przeprowadzenie odpowiedniej procedury oceny zgodności z wymogami określonymi w ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych i być oznaczone znakiem CE. 4. Zamawiający wymaga od Wykonawcy złożenia przedmiotowych środków dowodowych wraz z ofertą w postaci: - dokumentów zawierających parametry użytkowe przedmiotu dostawy (np. karta produktu, katalogi, instrukcje stosowania, ulotki informacyjne, foldery), wystawione przez Producenta lub jego autoryzowanego przedstawiciela zawierająca informacje w szczególności dane o nazwie przedmiotu zamówienia, jego składzie, jego cechach i przeznaczeniu, parametrach, w celu potwierdzenia spełnienia przez oferowane dostawy wymagań określonych przez Zamawiającego w SWZ.
Interne Kennung: część 19 zamówienia
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 20
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa cewników pooperacyjnych, łączników, pistoletów, według 4 pozycji asortymentowych – zgodnie z wyszczególnieniem w formularzu asortymentowo- cenowym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. 2. Oferowany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia musi posiadać cechy zgodne z opisem zawartym w Załączniku nr 3 do SWZ - Formularzem asortymentowo-cenowym oraz spełniać warunki określone w niniejszej SWZ. 3. Zaoferowane wyroby medyczne, muszą być dopuszczone do obrotu i używania na terenie Polski zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i posiadać dokumenty potwierdzające przeprowadzenie odpowiedniej procedury oceny zgodności z wymogami określonymi w ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych i być oznaczone znakiem CE. 4. Zamawiający wymaga od Wykonawcy złożenia przedmiotowych środków dowodowych wraz z ofertą w postaci: - dokumentów zawierających parametry użytkowe przedmiotu dostawy (np. karta produktu, katalogi, instrukcje stosowania, ulotki informacyjne, foldery), wystawione przez Producenta lub jego autoryzowanego przedstawiciela zawierająca informacje w szczególności dane o nazwie przedmiotu zamówienia, jego składzie, jego cechach i przeznaczeniu, parametrach, w celu potwierdzenia spełnienia przez oferowane dostawy wymagań określonych przez Zamawiającego w SWZ.
Interne Kennung: część 20 zamówienia
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet nr 21
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa staplerów, nożyczek, według 22 pozycji asortymentowych – zgodnie z wyszczególnieniem w formularzu asortymentowo- cenowym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. 2. Oferowany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia musi posiadać cechy zgodne z opisem zawartym w Załączniku nr 3 do SWZ - Formularzem asortymentowo-cenowym oraz spełniać warunki określone w niniejszej SWZ. 3. Zaoferowane wyroby medyczne, muszą być dopuszczone do obrotu i używania na terenie Polski zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i posiadać dokumenty potwierdzające przeprowadzenie odpowiedniej procedury oceny zgodności z wymogami określonymi w ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych i być oznaczone znakiem CE. 4. Zamawiający wymaga od Wykonawcy złożenia przedmiotowych środków dowodowych wraz z ofertą w postaci: - dokumentów zawierających parametry użytkowe przedmiotu dostawy (np. karta produktu, katalogi, instrukcje stosowania, ulotki informacyjne, foldery), wystawione przez Producenta lub jego autoryzowanego przedstawiciela zawierająca informacje w szczególności dane o nazwie przedmiotu zamówienia, jego składzie, jego cechach i przeznaczeniu, parametrach, w celu potwierdzenia spełnienia przez oferowane dostawy wymagań określonych przez Zamawiającego w SWZ.
Interne Kennung: część 21 zamówienia
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet nr 22
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa osprzętu do neuromonitoringu, według 4 pozycji asortymentowych – zgodnie z wyszczególnieniem w formularzu asortymentowo- cenowym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. 2. Oferowany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia musi posiadać cechy zgodne z opisem zawartym w Załączniku nr 3 do SWZ - Formularzem asortymentowo-cenowym oraz spełniać warunki określone w niniejszej SWZ. 3. Zaoferowane wyroby medyczne, muszą być dopuszczone do obrotu i używania na terenie Polski zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i posiadać dokumenty potwierdzające przeprowadzenie odpowiedniej procedury oceny zgodności z wymogami określonymi w ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych i być oznaczone znakiem CE. 4. Zamawiający wymaga od Wykonawcy złożenia przedmiotowych środków dowodowych wraz z ofertą w postaci: - dokumentów zawierających parametry użytkowe przedmiotu dostawy (np. karta produktu, katalogi, instrukcje stosowania, ulotki informacyjne, foldery), wystawione przez Producenta lub jego autoryzowanego przedstawiciela zawierająca informacje w szczególności dane o nazwie przedmiotu zamówienia, jego składzie, jego cechach i przeznaczeniu, parametrach, w celu potwierdzenia spełnienia przez oferowane dostawy wymagań określonych przez Zamawiającego w SWZ.
Interne Kennung: część 22 zamówienia
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet nr 23
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa elektrod, zestawów, urządzeń, według 12 pozycji asortymentowych – zgodnie z wyszczególnieniem w formularzu asortymentowo- cenowym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. 2. Oferowany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia musi posiadać cechy zgodne z opisem zawartym w Załączniku nr 3 do SWZ - Formularzem asortymentowo-cenowym oraz spełniać warunki określone w niniejszej SWZ. 3. Zaoferowane wyroby medyczne, muszą być dopuszczone do obrotu i używania na terenie Polski zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i posiadać dokumenty potwierdzające przeprowadzenie odpowiedniej procedury oceny zgodności z wymogami określonymi w ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych i być oznaczone znakiem CE. 4. Zamawiający wymaga od Wykonawcy złożenia przedmiotowych środków dowodowych wraz z ofertą w postaci: - dokumentów zawierających parametry użytkowe przedmiotu dostawy (np. karta produktu, katalogi, instrukcje stosowania, ulotki informacyjne, foldery), wystawione przez Producenta lub jego autoryzowanego przedstawiciela zawierająca informacje w szczególności dane o nazwie przedmiotu zamówienia, jego składzie, jego cechach i przeznaczeniu, parametrach, w celu potwierdzenia spełnienia przez oferowane dostawy wymagań określonych przez Zamawiającego w SWZ. 5. Przedmiotem zamówienia jest także: użyczenie zestawu ładowarki, generatora i baterii wraz z obsługą techniczną i serwisową. Koszt obsługi ponosi Wykonawca. Umowa użyczenia stanowi załącznik nr 4a do SWZ.
Interne Kennung: część 23 zamówienia
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet nr 24
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa staplerów liniowych, według 21 pozycji asortymentowych – zgodnie z wyszczególnieniem w formularzu asortymentowo- cenowym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. 2. Oferowany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia musi posiadać cechy zgodne z opisem zawartym w Załączniku nr 3 do SWZ - Formularzem asortymentowo-cenowym oraz spełniać warunki określone w niniejszej SWZ. 3. Zaoferowane wyroby medyczne, muszą być dopuszczone do obrotu i używania na terenie Polski zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i posiadać dokumenty potwierdzające przeprowadzenie odpowiedniej procedury oceny zgodności z wymogami określonymi w ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych i być oznaczone znakiem CE. 4. Zamawiający wymaga od Wykonawcy złożenia przedmiotowych środków dowodowych wraz z ofertą w postaci: - dokumentów zawierających parametry użytkowe przedmiotu dostawy (np. karta produktu, katalogi, instrukcje stosowania, ulotki informacyjne, foldery), wystawione przez Producenta lub jego autoryzowanego przedstawiciela zawierająca informacje w szczególności dane o nazwie przedmiotu zamówienia, jego składzie, jego cechach i przeznaczeniu, parametrach, w celu potwierdzenia spełnienia przez oferowane dostawy wymagań określonych przez Zamawiającego w SWZ. 5. Przedmiotem zamówienia jest także dzierżawa jednostki sterującej, generator elektrochirurgicznego wraz z obsługą techniczną i serwisową. Koszt obsługi ponosi Wykonawca. Umowa dzierżawy stanowi załącznik nr 4b do SWZ.
Interne Kennung: część 24 zamówienia
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet nr 25
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa trokarów, według 31 pozycji asortymentowych – zgodnie z wyszczególnieniem w formularzu asortymentowo- cenowym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. 2. Oferowany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia musi posiadać cechy zgodne z opisem zawartym w Załączniku nr 3 do SWZ - Formularzem asortymentowo-cenowym oraz spełniać warunki określone w niniejszej SWZ. 3. Zaoferowane wyroby medyczne, muszą być dopuszczone do obrotu i używania na terenie Polski zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i posiadać dokumenty potwierdzające przeprowadzenie odpowiedniej procedury oceny zgodności z wymogami określonymi w ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych i być oznaczone znakiem CE. 4. Zamawiający wymaga od Wykonawcy złożenia przedmiotowych środków dowodowych wraz z ofertą w postaci: - dokumentów zawierających parametry użytkowe przedmiotu dostawy (np. karta produktu, katalogi, instrukcje stosowania, ulotki informacyjne, foldery), wystawione przez Producenta lub jego autoryzowanego przedstawiciela zawierająca informacje w szczególności dane o nazwie przedmiotu zamówienia, jego składzie, jego cechach i przeznaczeniu, parametrach, w celu potwierdzenia spełnienia przez oferowane dostawy wymagań określonych przez Zamawiającego w SWZ.
Interne Kennung: część 25 zamówienia
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet nr 26
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa zestawu do dializ, według 1 pozycji asortymentowej – zgodnie z wyszczególnieniem w formularzu asortymentowo- cenowym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. 2. Oferowany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia musi posiadać cechy zgodne z opisem zawartym w Załączniku nr 3 do SWZ - Formularzem asortymentowo-cenowym oraz spełniać warunki określone w niniejszej SWZ. 3. Zaoferowane wyroby medyczne, muszą być dopuszczone do obrotu i używania na terenie Polski zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i posiadać dokumenty potwierdzające przeprowadzenie odpowiedniej procedury oceny zgodności z wymogami określonymi w ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych i być oznaczone znakiem CE. 4. Zamawiający wymaga od Wykonawcy złożenia przedmiotowych środków dowodowych wraz z ofertą w postaci: - dokumentów zawierających parametry użytkowe przedmiotu dostawy (np. karta produktu, katalogi, instrukcje stosowania, ulotki informacyjne, foldery), wystawione przez Producenta lub jego autoryzowanego przedstawiciela zawierająca informacje w szczególności dane o nazwie przedmiotu zamówienia, jego składzie, jego cechach i przeznaczeniu, parametrach, w celu potwierdzenia spełnienia przez oferowane dostawy wymagań określonych przez Zamawiającego w SWZ.
Interne Kennung: część 26 zamówienia
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet nr 27
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa elektrod, osłon, według 16 pozycji asortymentowych – zgodnie z wyszczególnieniem w formularzu asortymentowo- cenowym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. 2. Oferowany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia musi posiadać cechy zgodne z opisem zawartym w Załączniku nr 3 do SWZ - Formularzem asortymentowo-cenowym oraz spełniać warunki określone w niniejszej SWZ. 3. Zaoferowane wyroby medyczne, muszą być dopuszczone do obrotu i używania na terenie Polski zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i posiadać dokumenty potwierdzające przeprowadzenie odpowiedniej procedury oceny zgodności z wymogami określonymi w ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych i być oznaczone znakiem CE. 4. Zamawiający wymaga od Wykonawcy złożenia przedmiotowych środków dowodowych wraz z ofertą w postaci: - dokumentów zawierających parametry użytkowe przedmiotu dostawy (np. karta produktu, katalogi, instrukcje stosowania, ulotki informacyjne, foldery), wystawione przez Producenta lub jego autoryzowanego przedstawiciela zawierająca informacje w szczególności dane o nazwie przedmiotu zamówienia, jego składzie, jego cechach i przeznaczeniu, parametrach, w celu potwierdzenia spełnienia przez oferowane dostawy wymagań określonych przez Zamawiającego w SWZ.
Interne Kennung: część 27 zamówienia
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet nr 28
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa linii próbkującej i pułapki wodnej, według 2 pozycji asortymentowych – zgodnie z wyszczególnieniem w formularzu asortymentowo- cenowym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. 2. Oferowany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia musi posiadać cechy zgodne z opisem zawartym w Załączniku nr 3 do SWZ - Formularzem asortymentowo-cenowym oraz spełniać warunki określone w niniejszej SWZ. 3. Zaoferowane wyroby medyczne, muszą być dopuszczone do obrotu i używania na terenie Polski zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i posiadać dokumenty potwierdzające przeprowadzenie odpowiedniej procedury oceny zgodności z wymogami określonymi w ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych i być oznaczone znakiem CE. 4. Zamawiający wymaga od Wykonawcy złożenia przedmiotowych środków dowodowych wraz z ofertą w postaci: - dokumentów zawierających parametry użytkowe przedmiotu dostawy (np. karta produktu, katalogi, instrukcje stosowania, ulotki informacyjne, foldery), wystawione przez Producenta lub jego autoryzowanego przedstawiciela zawierająca informacje w szczególności dane o nazwie przedmiotu zamówienia, jego składzie, jego cechach i przeznaczeniu, parametrach, w celu potwierdzenia spełnienia przez oferowane dostawy wymagań określonych przez Zamawiającego w SWZ.
Interne Kennung: część 28 zamówienia