829857-2025 - Ergebnis
Polen – Geflügel – DOSTAWA ŻYWNOŚCI W 2026 ROKU: DRÓB I WĘDLINY DROBIOWE (ZADANIA NR 3 I NR 4)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDOSTAWA ŻYWNOŚCI W 2026 ROKU: DRÓB I WĘDLINY DROBIOWE (ZADANIA NR 3 I NR 4)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa żywności w roku 2026 dla żołnierzy i pracowników jednostek administrowanych przez Zamawiającego w zakresie drobiu oraz wędlin drobiowych.
Vorherige Bekanntmachung740818-2025
Interne KennungŻYWN/539A/2025
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15112000 Geflügel
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 3: drób
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa żywności w roku 2026 dla żołnierzy i pracowników jednostek administrowanych przez Zamawiającego w zakresie drobiu.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje udzielenie zamówień opcjonalnych, o których mowa w art. 441 ustawy Pzp, zgodnie z formularzem kalkulacyjnym xls zawartym w załączniku do Zaproszenia i warunkami umowy, której wzór stanowi załącznik nr 2 do SWZ.
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 4: wędliny drobiowe
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa żywności w roku 2026 dla żołnierzy i pracowników jednostek administrowanych przez Zamawiającego w zakresie wędlin drobiowych.
Haupteinstufung (cpv): 15131135 Geflügelwürste