See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa sprzętu dla potrzeb Pracowni Hemodynamiki Radomskiego Szpitala Specjalistycznego wraz z dzierżawą koniecznej aparatury
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa sprzętu dla potrzeb Pracowni Hemodynamiki Radomskiego Szpitala Specjalistycznego wraz z dzierżawą koniecznej aparatury.
Interne Kennung: P-63/2024
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33111710 Angiografie-Ausstattung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33184500 Koronare Endoprothesen, 33141200 Katheter, 33111740 Angioplastie-Ausrüstung, 33141620 Sanitätspacks, 33141310 Spritzen
5. Los
Los: LOT-0031
Titel: Część nr 31 - Cewniki prowadzące dla zróżnicowanych anatomii i typów naczyń
Beschreibung: Część nr 31 - Cewniki prowadzące dla zróżnicowanych anatomii i typów naczyń
Interne Kennung: Część nr 31
Los: LOT-0032
Titel: Część nr 32 - Cewnik do aspiracji skrzepliny
Beschreibung: Część nr 32 - Cewnik do aspiracji skrzepliny
Interne Kennung: Część nr 32
Los: LOT-0034
Titel: Część nr 34 - Mikrocewnik do CTO II
Beschreibung: Część nr 34 - Mikrocewnik do CTO II
Interne Kennung: Część nr 34
Los: LOT-0035
Titel: Część nr 35 - Mikrocewnik z pojedynczym światłem do zabiegów CTO w systemie OTW
Beschreibung: Część nr 35 - Mikrocewnik z pojedynczym światłem do zabiegów CTO w systemie OTW
Interne Kennung: Część nr 35
Los: LOT-0036
Titel: Część nr 36 - Dwuświatłowy mikrocewnik do zabiegów CTO w systemie OTW
Beschreibung: Część nr 36 - Dwuświatłowy mikrocewnik do zabiegów CTO w systemie OTW
Interne Kennung: Część nr 36
Los: LOT-0037
Titel: Część nr 37 - Prowadnik ciśnieniowy do pomiaru cząstkowej rezerwy przepływu wieńcowego FFR
Beschreibung: Część nr 37 - Prowadnik ciśnieniowy do pomiaru cząstkowej rezerwy przepływu wieńcowego FFR
Interne Kennung: Część nr 37
Los: LOT-0038
Titel: Część nr 38 - Prowadnik do pomiaru cząstkowej rezerwy wieńcowej – FFR wraz z dzierżawą systemu do oceny mikrokrążenia i FFR
Beschreibung: Część nr 38 - Prowadnik do pomiaru cząstkowej rezerwy wieńcowej – FFR wraz z dzierżawą systemu do oceny mikrokrążenia i FFR
Interne Kennung: Część nr 38
Los: LOT-0039
Titel: Część nr 39 - Mikrocewnik do pomiarów FFR wraz z dzierżawą konsoli
Beschreibung: Część nr 39 - Mikrocewnik do pomiarów FFR wraz z dzierżawą konsoli
Interne Kennung: Część nr 39
Los: LOT-0040
Titel: Część nr 40 - Cewniki do obrazowania naczyń wieńcowych IVUS wraz z dzierżawą konsoli
Beschreibung: Część nr 40 - Cewniki do obrazowania naczyń wieńcowych IVUS wraz z dzierżawą konsoli
Interne Kennung: Część nr 40
Los: LOT-0041
Titel: Część nr 41 - Prowadnik ciśnieniowy do pomiaru cząstkowej rezerwy przepływu wieńcowego FFR wraz z dzierżawą konsoli
Beschreibung: Część nr 41 - Prowadnik ciśnieniowy do pomiaru cząstkowej rezerwy przepływu wieńcowego FFR wraz z dzierżawą konsoli
Interne Kennung: Część nr 41
Los: LOT-0042
Titel: Część nr 42 - Sondy do zabiegów optycznej tomografii koherentnej OCT wraz z dzierżawą konsoli
Beschreibung: Część nr 42 - Sondy do zabiegów optycznej tomografii koherentnej OCT wraz z dzierżawą konsoli
Interne Kennung: Część nr 42