829872-2025 - Ergebnis
Tschechien – Datensicherheitssoftwarepaket – Multifaktorová autentizace
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelMultifaktorová autentizace
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka centralizovaného řešení pro Multifaktorovou autentizaci uživatelů do počítačů, informačních systémů zadavatele v režimu vysoké dostupnosti včetně potřebné analýzy, testování a nasazení v areálech zadavatele. Předmětem veřejné zakázky je dále rozšířená podpora a servisní podpora dodaného předmětu plnění.
Interne Kennung163/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48732000 Datensicherheitssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30163100 Tankstellenkreditkarten, 30230000 Computerbezogene Geräte, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s ustavením § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje možnost v době platnosti a účinnosti servisní smlouvy požadovat od vybraného dodavatele práce nad rámec sjednané podpory definované v zadávacích podmínkách. Předpokládaná hodnota této vyhrazené změny závazku činí 10 111 375,2 Kč bez DPH.