829882-2025 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten – Zajištění fyzické ostrahy, recepčních služeb a PCO v objektech VOZP ČR
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění fyzické ostrahy, recepčních služeb a PCO v objektech VOZP ČR
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je uzavření Smlouvy na zabezpečení fyzické ostrahy a recepčních služeb vč. zabezpečení objektů VoZP ČR prostřednictvím pultu centralizované ochrany, a to v rozsahu : Ústředí VoZP ČR- Fyzická ostraha a recepční služby (Po–Pá 5:45-18:15), připojení na PCO 24/7 Pobočka Praha 2- Fyzická ostraha a recepční služby (Po–Pá 5:45-18:15), připojení na PCO 24/7 Pobočka Plzeň- Dohled a kontrola 2× denně, připojení na PCO 24/7 Pobočka Brno - Fyzická ostraha a recepční služby (Po–Pá 5:45-18:15), připojení na PCO 24/7 Pobočka Olomouc- Fyzická ostraha a recepční služby (Po–Pá 5:45-18:15), připojení na PCO 24/7 Pobočka Hradec Králové - Fyzická ostraha a recepční služby (Po–Pá 5:45-18:15), připojení na PCO 24/7 16 jednatelství - Připojení na PCO 24/7 (soupis jednatelství je uveden vč. adres v čl. 7 ZD)
Interne Kennung: 1/160/1413144-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79992000 Empfangsdienste, 79714000 Überwachungsdienste
5. Los
Los: LOT-0002
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si ve smyslu § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje možnost změny závazku spočívající: a) v navýšení ceny za poskytované služby ostrahy (recepční) a dohledu v případě, že v době trvání Smlouvy dojde ke změně právních předpisů upravujících výši minimální mzdy a dodavatel prokáže, že tato změna má přímý dopad na mzdové náklady zaměstnanců podílejících se na plnění Smlouvy; b) v každoroční úpravě ceny za poskytování služeb. Tato úprava bude provedena vždy k datu výročí uzavření Smlouvy, na základě meziroční změny průměrného indexu spotřebitelských cen (CPI) zveřejněného Českým statistickým úřadem za posledních 12 měsíců předcházejících tomuto datu a dále za podmínek definovaných Smlouvou... Změna ceny bude provedena formou písemného dodatku ke Smlouvě na základě žádosti dodavatele, doložené výpočtem a příslušnými podklady. c) ve změně počátku plnění smlouvy uzavřené na základě tohoto zadávacího řízení. Tato změna může nastat v případě, že z důvodu délky trvání zadávacího řízení nebo jiných objektivních okolností nebude možné zahájit plnění smlouvy k datu 1. 2. 2026. V takovém případě bude počátek plnění posunut na den následující po ukončení Smlouvy se stávajícím dodavatelem, nejpozději však do 1. 4. 2026. V případě využití této vyhrazené změny se doba plnění stanoví na 48 měsíců ode dne faktického zahájení plnění. Změna počátku plnění dle tohoto ustanovení nemění celkovou povahu veřejné zakázky a bude provedena formou dodatku ke Smlouvě. Zadavatel si dle § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje změnu dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky, a to v případě, kdy uzavřená smlouva o realizaci zakázky s vybraným dodavatelem bude ukončena: a) odstoupením od smlouvy z důvodů uvedených v čl. I odst. 4 Smlouvy o realizaci zakázky, b) odstoupením od smlouvy z důvodů dle § 223 odst. 2 ZZVZ. Nastane-li některý z případů odstoupení od smlouvy popsaných v čl. I odst. 4 Smlouvy o realizaci zakázky, je Zadavatel oprávněn uzavřít smlouvu s novým dodavatelem za podmínek uvedených níže. Předpokladem pro uzavření smlouvy s novým dodavatelem je souhlas nového dodavatele s uzavřením smlouvy a posouzení nabídky nového dodavatele s ohledem na její ekonomickou výhodnost. S novým dodavatelem bude uzavřena smlouva za podmínek dle jeho nabídky předložené v zadávacím řízení. Předmět plnění bude shodný s plněním vymezeným v zadávacím řízení. Rozsah předmětu plnění bude snížen o již provedené plnění původním dodavatelem, resp. ve smlouvě s novým dodavatelem bude upravena doba plnění tak, aby plnění novým dodavatelem plynule navázalo na plnění původního dodavatele a bylo ukončeno ve stejné době jako bylo sjednáno s původním dodavatelem. V případě odstoupení od smlouvy s původním dodavatelem z důvodů uvedených v čl. I odst. 4 Smlouvy o realizaci zakázky, je zadavatel oprávněn vyzvat k uzavření smlouvy dalšího účastníka v pořadí dle hodnocení nabídek v tomto zadávacím řízení. Zadavatel nebude provádět nové hodnocení nabídek, ale bude vycházet z pořadí nabídek v původním zadávacím řízení. Zadavatel však provede posouzení splnění podmínek účasti, pokud tak neučinil v zadávacím řízení s ohledem na § 39 odst. 4 ZZVZ a posoudí, zda u tohoto účastníka nejsou naplněny povinné důvody pro vyloučení vybraného dodavatele dle § 48 ZZVZ. Pokud účastník, který se umístil druhý v pořadí, nesouhlasí s uzavřením smlouvy za podmínek dle jeho nabídky nebo jsou naplněny důvody, pro které by nebylo možno uzavřít smlouvu s druhým účastníkem v pořadí v původním zadávacím řízení, může zadavatel oslovit dodavatele, který se umístil jako další v pořadí. Účastník, s nímž má být uzavřena smlouva je povinen též splnit podmínky uzavření smlouvy dle § 122 ZZVZ.