See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa usługa stałego utrzymania w okresie od 01.01.2026r. do 31.12.2026r. czystości w budynkach oraz terenów wokół budynków siedzib Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Poznaniu i w Sekcjach Zamiejscowych, wraz z zapewnieniem środków i artykułów czystości.
Beschreibung: część 1: kompleksowa usługa stałego utrzymania czystości w okresie od 01.01.2026r. do 31.12.2026r. w budynku administracyjnym siedziby Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Poznaniu ul. Fredry 12 oraz terenu przynależnego do budynku Fredry 12 oraz terenu przynależnego do budynku byłej restauracji przy ul. Fredry 11A i terenu przynależnego do budynku przy ul. Karpia 9 (opcja) wraz z zapewnieniem środków i artykułów czystości. Część 2: kompleksowa usługa stałego utrzymania czystości w okresie od 01.01.2026r. do 31.12.2026r. wraz z zapewnieniem środków i artykułów czystości dot. budynku Sekcji Zamiejscowej w Pile ul. Motylewska 7, 64-920 Piła. Część 3: kompleksowa usługa stałego utrzymania czystości w okresie od 01.01.2026r. do 31.12.2026r. wraz z zapewnieniem środków i artykułów czystości dot. budynku Sekcji Zamiejscowej w Malińcu ul. Gospodarcza 1, 62-510 Konin. Część 4: kompleksowa usługa stałego utrzymania czystości w okresie od 01.01.2026r. do 31.12.2026r. wraz z zapewnieniem środków i artykułów czystości dot. budynku Sekcji Zamiejscowej w Przygodzicach Pardalin 33, 63-421 Przygodzice. Część 5: kompleksowa usługa stałego utrzymania czystości w okresie od 01.01.2026r. do 31.12.2026r. wraz z zapewnieniem środków i artykułów czystości dot. budynku Sekcji Zamiejscowej w Lesznie ul. Chrobrego 8, 64-100 Leszno.
Vorherige Bekanntmachung: 561847-2025
Interne Kennung: POZ.WO.260.48.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kompleksowa usługa stałego utrzymania czystości wraz z zapewnieniem środków i artykułów czystości dot. budynków w Poznaniu przy ul. Fredry 12, ul. Fredry 11, ul. Karpia 9.
Beschreibung: Kompleksowa usługa stałego utrzymania czystości w okresie od 01.01.2026r. do 31.12.2026r. w budynku administracyjnym siedziby Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Poznaniu ul. Fredry 12 oraz terenu przynależnego do budynku Fredry 12 oraz terenu przynależnego do budynku byłej restauracji przy ul. Fredry 11A i terenu przynależnego do budynku przy ul. Karpia 9 (opcja) wraz z zapewnieniem środków i artykułów czystości.
Interne Kennung: POZ.WO.260.48.2025 - część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Sprzątanie terenu przynależnego do budynku w Poznaniu przy ul. Karpia 9. Prawo opcji, którym została objęta ta część zamówienia, jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach zawartej umowy. W przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. Warunkiem uruchomienia prawa opcji jest złożenie przez Zamawiającego oświadczenia woli w przedmiocie skorzystania z prawa opcji w określonym przez Zamawiającego zakresie.
Los: LOT-0002
Titel: Kompleksowa usługa stałego utrzymania czystości wraz z zapewnieniem środków i artykułów czystości dot. Sekcji Zamiejscowej KOWR Poznań w Pile.
Beschreibung: Kompleksowa usługa stałego utrzymania czystości w okresie od 01.01.2026r. do 31.12.2026r. wraz z zapewnieniem środków i artykułów czystości dot. budynku Sekcji Zamiejscowej w Pile ul. Motylewska 7, 64-920 Piła.
Interne Kennung: POZ.WO.260.48.2025 - część 2
Los: LOT-0003
Titel: Kompleksowa usługa stałego utrzymania czystości wraz z zapewnieniem środków i artykułów czystości dot. Sekcji Zamiejscowej KOWR Poznań w Malińcu.
Beschreibung: Kompleksowa usługa stałego utrzymania czystości w okresie od 01.01.2026r. do 31.12.2026r. wraz z zapewnieniem środków i artykułów czystości dot. budynku Sekcji Zamiejscowej w Malińcu ul. Gospodarcza 1, 62-510 Konin.
Interne Kennung: POZ.WO.260.48.2025 - część 3
Los: LOT-0004
Titel: Kompleksowa usługa stałego utrzymania czystości wraz z zapewnieniem środków i artykułów czystości dot. Sekcji Zamiejscowej KOWR Poznań w Przygodzicach.
Beschreibung: Kompleksowa usługa stałego utrzymania czystości w okresie od 01.01.2026r. do 31.12.2026r. wraz z zapewnieniem środków i artykułów czystości dot. budynku Sekcji Zamiejscowej w Przygodzicach Pardalin 33, 63-421 Przygodzice.
Interne Kennung: POZ.WO.260.48.2025 - część 4
Los: LOT-0005
Titel: Kompleksowa usługa stałego utrzymania czystości wraz z zapewnieniem środków i artykułów czystości dot. Sekcji Zamiejscowej KOWR Poznań w Lesznie.
Beschreibung: Kompleksowa usługa stałego utrzymania czystości w okresie od 01.01.2026r. do 31.12.2026r. wraz z zapewnieniem środków i artykułów czystości dot. budynku Sekcji Zamiejscowej w Lesznie ul. Chrobrego 8, 64-100 Leszno.
Interne Kennung: POZ.WO.260.48.2025 - część 5