See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa jednorazowych wyrobów medycznych dla USK-2 w Szczecinie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa jednorazowych wyrobów medycznych dla USK-2 PUM w Szczecinie (zwanymi dalej „wyrobami”). 2. Szacunkowe ilości wyrobów oraz opis wyrobów zawiera formularz cen jednostkowych (zał. 2 do SWZ, dalej również jako FCJ). 3. Zamawiający wymaga zaoferowania wyrobów medycznych – w rozumieniu Ustawy o wyrobach medycznych (Dz.U. 2024.1620 z późn.zm ), dalej: „UoWM”, wprowadzonych do obrotu i używania na terytorium RP zgodnie z obowiązującymi przepisami. 4. Zamawiający wymaga realizacji przedmiotu zamówienia przez okres 30 miesięcy od dnia zawarcia umowy. 5. Zamawiający wymaga, by na wszystkich wyrobach medycznych podlegających wymaganiom UDI znajdowały się dane w dwóch formach: czytelnej dla człowieka (znaki alfanumeryczne) oraz czytelnej dla skanerów (kod GS1 - EAN128 lub GS1-DataMatrix). 5. Zamawiający ma prawo zamówić mniejszą ilość wyrobów, z tym że nie mniej niż 60% ilości podanej w formularzu cen jednostkowych. 6. Zamówienie składa się z 9 zadań. 7. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych 8.Zamawiający wymaga, by dostarczane wyroby posiadały okres przydatności nie krótszy niż 24 miesiące, licząc od daty ich dostarczenia do siedziby Zamawiającego.
Vorherige Bekanntmachung: 614619-2025
Interne Kennung: ZP.220.93.25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Włóknina do sterylizacji
Interne Kennung: ZADANIE 2
Haupteinstufung (cpv): 19730000 Kunstfasern
Los: LOT-0006
Titel: System do pomiaru ciśnienia śródbrzusznego
Interne Kennung: ZADANIE 6
Haupteinstufung (cpv): 33141615 Urinbeutel
Los: LOT-0008
Titel: Wyroby do procedur anestezjologicznych
Interne Kennung: ZADANIE 8
Haupteinstufung (cpv): 33171000 Instrumente für Anästhesie und Reanimation
Los: LOT-0009
Titel: Wyroby laboratoryjne jednorazowe
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa jednorazowych wyrobów medycznych dla USK-2 PUM w Szczecinie (zwanymi dalej „wyrobami”). 2. Szacunkowe ilości wyrobów oraz opis wyrobów zawiera formularz cen jednostkowych (zał. 2 do SWZ, dalej również jako FCJ). 3. Zamawiający wymaga zaoferowania wyrobów medycznych – w rozumieniu Ustawy o wyrobach medycznych (Dz.U. 2024.1620 z późn.zm ), dalej: „UoWM”, wprowadzonych do obrotu i używania na terytorium RP zgodnie z obowiązującymi przepisami. 4. Zamawiający wymaga realizacji przedmiotu zamówienia przez okres 30 miesięcy od dnia zawarcia umowy. 5. Zamawiający wymaga, by na wszystkich wyrobach medycznych podlegających wymaganiom UDI znajdowały się dane w dwóch formach: czytelnej dla człowieka (znaki alfanumeryczne) oraz czytelnej dla skanerów (kod GS1 - EAN128 lub GS1-DataMatrix). 5. Zamawiający ma prawo zamówić mniejszą ilość wyrobów, z tym że nie mniej niż 60% ilości podanej w formularzu cen jednostkowych. 6. Zamówienie składa się z 9 zadań. 7. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych 8.Zamawiający wymaga, by dostarczane wyroby posiadały okres przydatności nie krótszy niż 24 miesiące, licząc od daty ich dostarczenia do siedziby Zamawiającego..
Interne Kennung: ZADANIE 9
Haupteinstufung (cpv): 33192500 Reagenzgläser