See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Usługi serwisowe (przeglądy i naprawy) sprzętu i aparatury medycznej znajdującej się na wyposażeniu SZOZnMiD - (przeglądy, konserwacja i naprawy pogwarancyjne aparatury medycznej) cz.VI”
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2, 3 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 549692-2025
Interne Kennung: ADZP-381-71/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50420000 Reparatur und Wartung von medizinischen und chirurgischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: pakiet nr 1: Łóżka rehabilitacyjne NEXO (Famed Żywiec)
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ, załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Los: LOT-0007
Titel: pakiet nr 2: Kolumny anestezjologiczne/chirurgiczne (Trumpf)
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0008
Titel: pakiet nr 3: Kolumna anestezjologiczna ERBE
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0009
Titel: pakiet nr 4: Sprzęt medyczny różny
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0010
Titel: pakiet nr 5: Sprzęt okulistyczny
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Los: LOT-0011
Titel: pakiet nr 6: Sprzęt rehabilitacyjny
Interne Kennung: Pakiet nr 6
Los: LOT-0012
Titel: pakiet nr 7: Sprzęt do hydromasażu
Interne Kennung: Pakiet nr 7
Los: LOT-0013
Titel: pakiet nr 8: Zgrzewarki
Interne Kennung: Pakiet nr 8
Los: LOT-0014
Titel: pakiet nr 9: Mikroskopy
Interne Kennung: Pakiet nr 9
Los: LOT-0015
Titel: pakiet nr 10: Urządzenia do rozmrażania osocza
Interne Kennung: Pakiet nr 10
Los: LOT-0016
Titel: pakiet nr 11: Pojemniki do sterylizacji
Interne Kennung: Pakiet nr 11
Los: LOT-0017
Titel: pakiet nr 12: Myjka do endoskopów
Interne Kennung: Pakiet nr 12
Los: LOT-0018
Titel: pakiet nr 13: Urządzenia do przesiewowych badań słuchu
Interne Kennung: Pakiet nr 13
Los: LOT-0019
Titel: pakiet nr 14: Sprzęt do deznfekcji łóżek i materacy
Interne Kennung: Pakiet nr 14
Los: LOT-0020
Titel: pakiet nr 15: Sterylizator wody, uzdatniacze wody
Interne Kennung: Pakiet nr 15