2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vysokohorské ozdravné pobyty dětí 2026 - 2027
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je komplexní zajištění a realizace vysokohorských ozdravných pobytů pro dětské pojištěnce Vojenské zdravotní pojišťovny České republiky s chronickým onemocněním horních a dolních cest dýchacích s poruchou imunity a onemocnění, u kterých je vhodný ozdravný pobyt z důvodu příznivého klimatického působení ve vysokohorském prostředí.
Interne Kennung: 1/112/1518909-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63500000 Dienstleistungen von Reisebüros und Reiseveranstaltern sowie Hilfstätigkeiten für Touristen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63511000 Organisation von Pauschalreisen, 63510000 Dienstleistungen von Reisebüros und ähnliche Dienste, 92000000 Dienstleistungen in den Bereichen Erholung, Kultur und Sport, 98341000 Unterbringung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je komplexní zajištění a realizace vysokohorských ozdravných pobytů pro dětské pojištěnce Vojenské zdravotní pojišťovny České republiky s chronickým onemocněním horních a dolních cest dýchacích s poruchou imunity a onemocnění, u kterých je vhodný ozdravný pobyt z důvodu příznivého klimatického působení ve vysokohorském prostředí. Ozdravné pobyty (dále jen „OP“) jsou určeny pro: a) děti věkové kategorie 4-6 let+364 dní s doprovodem zákonného zástupce (dále také „ZZ“), kdy platí: - dítě ke dni nástupu na příslušný turnus OP dovrší věk 4 roky a - ke dni příjezdu nebude starší 7 let věku. b) děti věkové kategorie 7-14 let+364 dní bez doprovodu ZZ, kdy platí: - dítě ke dni nástupu na příslušný turnus OP dovrší věk 7 let a současně bude mít ukončenou 1. třídou základní školy a - ke dni příjezdu z OP nebude dítě starší 15 let věku. Četnost vysokohorského ozdravného pobytu v rámci jednoho kalendářního roku zahrnuje zajištění a realizaci: - tři čtrnáctidenní turnusy (13 nocí) pro stopadesát dětí bez doprovodu ZZ, tzn. v jednom turnusu bude max. 50 dětí bez ZZ a - jeden čtrnáctidenní turnus (13 nocí) pro čtyřicet dětí s doprovodem ZZ.