2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gescheperde schapenbegrazing De Pelen 2026
Beschreibung: Het betreft een aankondiging van een sociale en andere specifieke dienst, vallend onder het verlichte regime van de Aanbestedingswet, artikel 2:38 en 2:39. De Opdrachtgever heeft tot doel via deze meervoudig onderhandse procedure een Raamovereenkomst af te sluiten voor diensten met betrekking tot natuurreservaten. Dit betreft onder andere ecologische en cultuurhistorische, landschapsvormende begrazing met (gescheperde) schapen, het bijdragen aan het behoud van historische landbouwschapenrassen, het in stand houden van het ambacht van schaapsherder, en het leveren van een bijdrage op het gebied van recreatie, educatie en participatie. Het betreft in totaal circa 1200 hectare, verdeeld over vijf percelen van uiteenlopende grootte: Groote Peel, Zinkske & Heitrackse Peel, Deurnsche Peel, Maria Peel en De Bult.
Interne Kennung: P25-113
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: De procedure betreft een meervoudig onderhandse aanbesteding waarbij vooraf geselecteerde genodigden worden uitgenodigd een offerte in te dienen. De aanbestedingsstukken zijn openbaar beschikbaar via TenderNed, maar vanwege de specifieke doelgroep — herders die weinig actief zijn op het platform — worden zij persoonlijk per e-mail benaderd en ontvangen zij de documenten rechtstreeks. Deze persoonlijke benadering zorgt ervoor dat de genodigden tijdig en direct toegang hebben tot de benodigde documenten om hun offerte per e-mail in te dienen.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92533000 Dienstleistungen von Naturschutzgebieten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Groote Peel
Beschreibung: Gescheperde schapenbegrazing in natuurreservaat Circa 193.200 graasdagen
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De raamovereenkomst heeft een initiële looptijd van twee jaar.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Zinkske & Heitrackse Peel
Beschreibung: Gescheperde schapenbegrazing in natuurreservaat Circa 58800 graasdagen
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3 Deurnsche Peel
Beschreibung: Gescheperde schapenbegrazing in natuurreservaat Circa 67.200
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4 Maria Peel
Beschreibung: Gescheperde schapenbegrazing in natuurreservaat Circa 84.000 graasdagen
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Perceel 5 De Bult
Beschreibung: Gescheperde schapenbegrazing in natuurreservaat Circa 23.000 graasdagen
Interne Kennung: 5