See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Køb af materialehåndteringsmaskine
Beschreibung: Køb af 1 stk. fabriksny Sennebogen 855.0.1201 Hybrid E-serie materialehåndteringsmaskine efter forsyningsvirksomhedsdirektivets art. 50, litra h, vedrørende lejlighedskøb, når det er muligt for den ordregivende enhed at opnå leverance ved at benytte sig af et særligt fordelagtigt tilbud, der kun gælder i ganske kort tid, og når den pris, der betales, er væsentligt lavere end den, der normalt betales på markedet.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42000000 Industrielle Maschinen
5. Los
Los: LOT-0000
Menge: 1