2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa części zamiennych do sprzętu transportowego NOSG
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa fabrycznie nowych części zamiennych do sprzętu transportowego NOSG , realizowana zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia (zał. nr 1A-1D do SWZ) oraz projektem umowy (zał. nr 3 do SWZ) w podziale na części.
Interne Kennung: 50/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I – Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa fabrycznie nowych części zamiennych oryginalnych lub o porównywalnej jakości do pojazdów marki JEEP będących w użytkowaniu Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa fabrycznie nowych części zamiennych oryginalnych lub o porównywalnej jakości do pojazdów marki JEEP będących w użytkowaniu Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej realizowana zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia (zał. nr 1A do SWZ) oraz projektem umowy (zał. nr 3 do SWZ)
Interne Kennung: CZĘŚĆ I zamówienia
Menge: 500 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Część II – Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa fabrycznie nowych części zamiennych oryginalnych lub o porównywalnej jakości do pojazdów marki TOYOTA będących w użytkowaniu Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa fabrycznie nowych części zamiennych oryginalnych lub o porównywalnej jakości do pojazdów marki TOYOTA będących w użytkowaniu Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej realizowana zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia (zał. nr 1B do SWZ) oraz projektem umowy (zał. nr 3 do SWZ)
Interne Kennung: CZĘŚĆ II zamówienia
Menge: 423 Stück
Los: LOT-0003
Titel: Część III – Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa fabrycznie nowych części zamiennych oryginalnych lub o porównywalnej jakości do pojazdów marek: AUDI, AUTOSAN, BMW, CITROEN, DACIA, DAF, FIAT, FORD, HYUNDAI, ISUZU, IVECO, KIA, MAN, MERCEDES, MITSUBISHI, NISSAN, OPEL, PEUGEOT, RENAULT, SEAT, SKODA, VOLKSWAGEN, VOLVO będących w użytkowaniu Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa fabrycznie nowych części zamiennych oryginalnych lub o porównywalnej jakości do pojazdów marki TOYOTA będących w użytkowaniu Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej realizowana zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia (zał. nr 1C do SWZ) oraz projektem umowy (zał. nr 3 do SWZ)
Interne Kennung: CZĘŚĆ III zamówienia
Menge: 926 Stück
Los: LOT-0004
Titel: Część IV – Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa fabrycznie nowych części zamiennych oryginalnych lub o porównywalnej jakości do motocykli i pojazdów typu ATV będących w użytkowaniu Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa fabrycznie nowych części zamiennych oryginalnych lub o porównywalnej jakości do pojazdów marki TOYOTA będących w użytkowaniu Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej realizowana zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia (zał. nr 1D do SWZ) oraz projektem umowy (zał. nr 3 do SWZ)
Interne Kennung: CZĘŚĆ IV zamówienia
Menge: 958 Stück