2. Verfahren
Verfahren
Titel: Instalace tepelných čerpadel a modernizace zdrojů chladu za účelem využívání odpadního tepla – DČP č. 1: Zdrojová část
Beschreibung: Předmětem plnění Veřejné zakázky je dodávka a uvedení do provozu nových chladicích kompresorů a nových tepelných čerpadel pro využití odpadního tepla do dvou hlavních strojoven chlazení (dále „energocenter“) v rámci místa realizace, jejich řádné uvedení do provozu a záruční servis po dobu prvních 30 tis. motohodin pro každý z dodaných strojů. Přesný počet a parametry požadovaných strojů jsou specifikovány níže a dále v zadávací dokumentaci. Předmět plnění Veřejné zakázky, včetně technických podmínek, je podrobně vymezen v návrhu Smlouvy o dílo (dále jen „Smlouva“), jehož závazný vzor je přílohou č. 1 ZD. Účastník je povinen při zpracování nabídky vycházet ze všech informací a podkladů, které jsou součástí ZD a Smlouvy, a to včetně informací uvedených v rámci přílohy č. 9 této ZD – Věcně technické podklady. Více viz ZD.
Interne Kennung: Instalace tepelných čerpadel a modernizace zdrojů chladu za účelem využívání odpadního tepla – DČP č. 1: Zdrojová část
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zadavatel zadává Veřejnou zakázku v jednacím řízení s uveřejněním dle § 60 odst. 1 ZZVZ. Jednací řízení s uveřejněním probíhá ve dvou fázích – fázi kvalifikační a fázi nabídkové. Více viz ZD.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42511110 Wärmepumpen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42500000 Kühl- und Lüftungseinrichtungen, 42513200 Kühlvorrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazená změna závazku ze smlouvy dle § 100 odst. 1 ZZVZ Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje možnost přistoupit po uzavření Smlouvy ke změně závazku v průběhu doby jejího trvání, a to v mezích indexace ceny podle inflační doložky upravené v návrhu Smlouvy. Vyhrazená změna dodavatele dle § 100 odst. 2 ZZVZ Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje možnost změny dodavatele v průběhu plnění závazku ze Smlouvy, pakliže dojde k předčasnému ukončení Smlouvy s vybraným dodavatelem. Zadavatel je v takovém případě oprávněn uzavřít Smlouvu s novým dodavatelem, který se dle výsledku hodnocení umístil druhý v pořadí. Zadavatel nebude provádět nové hodnocení nabídek, ale bude vycházet z pořadí nabídek v původním zadávacím řízení. Změna dodavatele bude provedena za splnění podmínek stanovených v § 222 ZZVZ uzavřením Smlouvy mezi zadavatelem a novým dodavatelem. Obsah smluvního vztahu s novým dodavatelem musí odpovídat původní nabídce nového dodavatele předložené v zadávacím řízení. Pokud účastník zadávacího řízení, který se dle výsledku hodnocení umístil druhý v pořadí, odmítne poskytovat plnění namísto původního vybraného dodavatele nebo bude jeho nabídka posouzena jako nesplňující zadávací podmínky, je zadavatel oprávněn obrátit se za týchž podmínek na účastníka zadávacího řízení, který se umístil jako třetí v pořadí dle výsledku hodnocení v původním zadávacím řízení. Zadavatel si dále ve smyslu § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje, že v případě zániku účasti některého z dodavatelů v případě společné účasti dodavatelů po uzavření smlouvy je zadavatel oprávněn do existujícího závazku změnu na straně dodavatele promítnout a dále pokračovat ve smluvním vztahu, pokud: 1) jsou zbývající dodavatelé schopni realizovat předmět plnění v plném rozsahu; a 2) zbývající dodavatelé nadále splňují kritéria kvalifikace kvalifikační dokumentace. V takovém případě se zbývající dodavatelé (téhož sdružení) zavazují uzavřít se zadavatelem bezodkladně dodatek, který bude uvedené záležitosti upravovat. V případě, že zbývající dodavatelé nebudou splňovat kritéria kvalifikace stanovená v zadávací dokumentaci nebo nepřevezmou práva a povinnosti ze smlouvy v plném rozsahu s výjimkou dovolených změn závazků, může zadavatel uzavřít smlouvu s druhým či dalším účastníkem v pořadí dle hodnocení nabídek v zadávacím řízení, a to dle pravidel určených v tomto odstavci zadávací dokumentace. Více viz ZD.