830394-2025 - Wettbewerb
Dänemark – Abfallsammelbehälter – Udbuddet vedrører indkøb af containere, samt sandblæsning og maling af containere til Odense Renovation A/S, Kerteminde Forsyning – Renovation A/S og Ærø Affald A/S.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUdbuddet vedrører indkøb af containere, samt sandblæsning og maling af containere til Odense Renovation A/S, Kerteminde Forsyning – Renovation A/S og Ærø Affald A/S.
BeschreibungUdbuddet vedrører indkøb af containere, samt med optioner omkring sandblæsning og maling af containere til selskaberne Odense Renovation A/S, og til Kerteminde Forsyning – Renovation A/S og Ærø Affald A/S en yderligere option på reparationer af containerne..
Interne Kennung622114
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44613700 Abfallsammelbehälter
5. Los
LosLOT-0001
TitelDelaftale 1: Indkøb af containere samt sandblæsning/maling af containere til Odense Renovation
BeschreibungDelaftale 1: Indkøb af containere samt ydelsen sandblæsning/maling af containere til Odense Renovation. Anslået mængde: 75 stk. containere og 50 netrammer. Maksimale mængde: 90 stk. containere og 60 netrammer. Forventede antal leverandører på delaftalen: 1
Interne Kennung622115
Menge75 Stück
LosLOT-0002
TitelDelaftale 2: Indkøb af vippecontainere samt sandblæsning/maling af containere til Odense Renovation
BeschreibungDelaftale 2: Indkøb af vippecontainere samt sandblæsning/maling af containere til Odense Renovation. Anslået mængde vippecontainere: 15 stk. Maksimal mængde vippecontainere: 18 stk. Forventede antal leverandører på delaftalen: 1
Interne Kennung622116
Menge16 Stück
LosLOT-0003
TitelDelaftale 3: Indkøb af containere samt sandblæsning/maling/reparationer af containere til Kerteminde Forsyning – Renovation
BeschreibungDelaftale 3: Indkøb af containere samt sandblæsning/maling/reparationer af containere til Kerteminde Forsyning – Renovation. Anslået mængde containere: 17 stk. Maksimal mængde containere: 21 stk. Forventede antal leverandører på delaftalen: 1
Interne Kennung622117
Menge18 Stück
LosLOT-0004
TitelDelaftale 4: Indkøb af containere samt sandblæsning/maling/reparationer af containere til Ærø Affald
BeschreibungDelaftale 4: Indkøb af containere samt sandblæsning/maling/reparationer af containere til Ærø Affald. Anslået mængde containere: 11 stk. Maksimal mængde containere: 14 stk. Forventede antal leverandører på delaftalen: 1
Interne Kennung622118
Menge11 Stück