See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup elementów wyposażenia wraz z instalacją na statku szkoleniowym Uniwersytetu Morskiego w Gdyni - Horyzont II: Modernizacja mostka zintegrowanego na statku Horyzont II
Beschreibung: Szczegółowy opis znajduje się w załączniku 7 do SWZ
Interne Kennung: CRZP/188/2025/AZP
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34933000 Navigationsausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38115000 Radaranlagen, 38110000 Navigationsinstrumente, 32570000 Kommunikationsanlage, 34932000 Radargeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38110000 Navigationsinstrumente, 32570000 Kommunikationsanlage, 38115000 Radaranlagen, 34932000 Radargeräte