See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa dostarczania do Klientów faktur i innej korespondencji PGE Obrót S.A. oraz usługa kancelaryjna
Beschreibung: Usługa dostarczania do Klientów faktur i innej korespondencji PGE Obrót S.A. oraz usługa kancelaryjna
Vorherige Bekanntmachung: 605893-2025
Interne Kennung: POST/OBR/OBR/DZZ/00052/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64100000 Post- und Kurierdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa masowego doręczania do Klientów faktur i innej korespondencji PGE Obrót S.A. z wyłączeniem miejscowości z przypisanymi kodami pocztowymi
Beschreibung: Usługa masowego doręczania do Klientów faktur i innej korespondencji PGE Obrót S.A. z wyłączeniem miejscowości z przypisanymi kodami pocztowymi
Interne Kennung: Część I