See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ROZBUDOWA INFRASTRUKTURY IT UMOWA Nr KPOD.07.02-IP.10-0185/24/KPO/1787/2025/151 o objęcie wsparciem ze środków planu rozwojowego Przedsięwzięcia pn. „Poprawa dostępności oraz jakości opieki onkologicznej w Pleszewskim Centr
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa infrastruktury sprzętowej wraz z niezbędnymi usługami, rozbudowa posiadanego oprogramowania do produkcji leków cytotoksycznych, dostawa oprogramowania do żywienia pozajelitowego wraz z niezbędnym sprzętem na potrzeby pacjentów Onkologicznych w Pleszewskim Centrum Medycznym w Pleszewie Sp. z o.o.
Vorherige Bekanntmachung: 678251-2025
Interne Kennung: ZP/45/KPO/2025/UE
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr I – dostawa 2 sztuk serwerów bazodanowych wraz z usługami.
Los: LOT-0002
Titel: Część nr II – rozbudowa infrastruktury sprzętowej oraz oprogramowania aplikacyjnego: • Budowa MetroClustra wraz z usługami • Dostawa licencji na Oprogramowanie Aplikacyjne • Dostawa lóż do pracowni chemioterapii i żywienia pozajelitowego wraz ze sprzętem komputerowym (wagi, precyzyjne, drukarki etykiet, czytniki kodów kreskowych) • Wdrożenie dostarczanych rozwiązań • Integracja dostarczanych rozwi