2. Verfahren
Verfahren
Titel: Implementace 5G technologie pro rozvoj ZZS ZK
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka a implementace 5G technologií za účelem zajištění efektivního přenosu dat mezi výjezdovými základnami, vozidly (sanitní vozidla, vozidla pro mimořádné události) a zdravotnickým operačním střediskem (ZOS) zadavatele.
Interne Kennung: VZ/2025/3/02
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32412000 Kommunikationsnetz
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32510000 Drahtloses Fernmeldesystem, 72300000 Datendienste, 35125300 Sicherheitskameras, 72268000 Bereitstellung von Software, 72263000 Software-Implementierung, 51300000 Installation von Kommunikationsgeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35125300 Sicherheitskameras, 32510000 Drahtloses Fernmeldesystem, 72300000 Datendienste, 72268000 Bereitstellung von Software, 72263000 Software-Implementierung, 51300000 Installation von Kommunikationsgeräten
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si podle §100 Zákona vyhrazuje změny závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku takto: a) možnost upustit od montáže zadní kamery do sanitních vozidel a kamerových bodů do vozidel pro mimořádné události v případě, že se ukáže v průběhu plnění veřejné zakázky technická nemožnost či nepřiměřená obtížnost jejich montáže, b) možnost záměny dílčích částí 5G technologie bez vlivu na cenu a termín plnění v případě, že se v průběhu plnění veřejné zakázky objeví nové technicky pokročilejší řešení.