830513-2025 - Wettbewerb
Polen – Reparatur und Wartung von nichtelektrischen Maschinen – Obsługa serwisowa maszyn i urządzeń w zakresie gospodarki smarowniczej w Enea Elektrownia Połaniec S.A.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obsługa serwisowa maszyn i urządzeń w zakresie gospodarki smarowniczej w Enea Elektrownia Połaniec S.A.
Beschreibung: 1. Zorganizowanie systemu gospodarki smarowniczej i obsługa urządzeń energetycznych z przynależnymi obiektami pomocniczymi (dalej „Urządzenia”) (załącznik nr 5 do cz. II SWZ) dla Enea Elektrownia Połaniec Spółka Akcyjna. 2. Zakup, magazynowanie zgodnie z wymaganiami producenta i dystrybuowanie na terenie Zamawiającego na warunkach określonych w SWZ wszystkich Środków Smarnych do kompleksowej obsługi maszyn i urządzeń w zakresie gospodarki smarowniczej w tym i prowadzenie wymaganych rozliczeń, ewidencji przyjętych i zużytych wyrobów akcyzowych zwolnionych z akcyzy ze względu na przeznaczenie oraz obsługa platformy PUESC i systemu SENT w niezbędnym zakresie, celem skorzystania ze zwolnień i ulg w podatku akcyzowym, zgodnie z ustawą z dnia 6 grudnia 2008 r. o podatku akcyzowym.
Interne Kennung: NLP/PZP/31/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50531000 Reparatur und Wartung von nichtelektrischen Maschinen
5. Los
Los: LOT-0001