2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych powstających na terenie Gminy Goczałkowice-Zdrój
Beschreibung: Świadczenie usługi odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych powstających na terenie nieruchomości Gminy Goczałkowice-Zdrój, na których zamieszkują mieszkańcy oraz odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych zebranych podczas prac porządkowych z terenu Gminy Goczałkowice-Zdrój wraz z innymi usługami towarzyszącymi. Szczegółowy zakres wykonania usług opisany jest w szczegółowym opisie zamówienia - załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: PR.ZP.271.008.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający na podstawie art. 441 ustawy Pzp przewiduje prawo opcji. Szczegółowe zapisy dotyczące prawa opcji zawarto w SWZ oraz w projektowanych postanowieniach umowy stanowiące załącznik nr 5 do SWZ. Realizacja prawa opcji polegać będzie na zwiększeniu o nie więcej niż 50% maksymalnej kwoty wynagrodzenia wykonawcy.