830704-2025 - Auftragsänderung
Tschechien – Bau von Pflegeheimen – Domovy pro seniory Česká Kamenice Benar – zhotovitel stavby
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDomovy pro seniory Česká Kamenice Benar – zhotovitel stavby
BeschreibungPředmět plnění této veřejné zakázky spočívá v realizaci díla: „Domovy pro seniory Česká Kamenice Benar – zhotovitel stavby“. Konkrétně je předmětem plnění veřejné zakázky novostavba dvou objektů domova pro seniory v České Kamenici vč. revitalizace a úpravy bezprostředně přilehlých prostor.
Interne Kennung187
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45215213 Bau von Pflegeheimen
5. Los
LosLOT-0001