See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gunningen DAS Gemeente Montfoort Q3 2025
Beschreibung: Betreft de kwartaalrapportage van Q3-2025 van de gegunde opdracht van het DAS van de gemeente Montfoort 1,00 euro
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: De aanbesteding valt buiten het toepassingsgebied van de richtlijn
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79600000 Personaleinstellung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Gunningen DAS Montfoort Q3 2025
Beschreibung: Het betreft een DAS. 1,00 euro
Interne Kennung: 1