830765-2025 - Ergebnis
Tschechien – Schwerlastfahrzeuge – Univerzální nosič výměnných nástaveb s dvouramenným nosičem kontejnerů
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUniverzální nosič výměnných nástaveb s dvouramenným nosičem kontejnerů
BeschreibungPodlimitní veřejná zakázka na dodávky, zadávaná v souladu s ustanovením zákona 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek (dále jen „zákon“) a souvisejícími předpisy. Název veřejné zakázky: „Univerzální nosič výměnných nástaveb s dvouramenným nosičem kontejnerů“. Předmětem zakázky je dodání kontejnerového nosiče.
Interne KennungUniverzální nosič výměnných nástaveb s dvouramenným nosičem kontejnerů
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensOtevření řízení - podlimitní veřejná zakázka.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34140000 Schwerlastfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001