See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Spytkowice w roku 2024
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Spytkowic w 2024 roku, poprzez: sortowanie, odzysk, kompostowanie i składowanie odpadów komunalnych oraz inne zgodne z prawem metody gospodarowania odpadami. Zamawiający dopuszcza składanie ofert w następujących częściach: Część I: zagospodarowanie popiołów z palenisk domowych [kod 20 01 99], Część II: zagospodarowanie odpadów ulegających biodegradacji w workach [kod 20 02 01], zagospodarowanie odpadów ulegających biodegradacji - luzem [kod 20 02 01], niesegregowanych - zmieszanych odpadów komunalnych [kod 20 03 01], niewymienionych w innych podgrupach pozostałych odpadów tj. pampersów, odpadów higienicznych [kod 20 03 99]. Część III: zagospodarowanie innych odpadów nieulegających biodegradacji w tym odpady z cmentarzy [kod 20 02 03]. Część IV: zagospodarowanie odpadów budowlanych i rozbiórkowych ze szkła [ kod 17 02 02], Część V: zagospodarowanie zmieszanych odpadów z budowy [kod 17 09 04], Część VI: zagospodarowanie zmieszanych odpadów budowlanych i rozbiórkowych z betonu, gruzu ceglanego, odpadowych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia, innych niż wymienionych w 17 01 06 [kod 17 01 07]. Część VII: zagospodarowanie zmieszanych odpadów budowlanych i rozbiórkowych z drewna [kod 17 02 01], z tworzyw sztucznych [kod 17 02 03], z gipsu [kod 17 08 02] Część VIII: zagospodarowanie odpadów wielkogabarytowych [kod 20 03 07] Część IX: zagospodarowanie zużytych opon [ kod 16 01 03] Część X: zagospodarowanie opakowań z papieru i tektury [kod 15 01 01], zmieszanych odpadów opakowaniowych [kod 15 01 06], opakowań ze szkła [kod 15 01 07] Szczegółowy zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia został opisany szczegółowo w załączniku nr 12 do SWZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I: zagospodarowanie popiołów z palenisk domowych [kod 20 01 99]
Beschreibung: zagospodarowanie popiołów z palenisk domowych
Interne Kennung: Część I
Los: LOT-0002
Titel: Część II: zagospodarowanie odpadów ulegających biodegradacji w workach [kod 20 02 01], zagospodarowanie odpadów ulegających biodegradacji - luzem [kod 20 02 01], niesegregowanych - zmieszanych odpadów komunalnych [kod 20 03 01], niewymienionych w innych podgrupach pozostałych odpadów tj. pampersów, odpadów higienicznych [kod 20 03 99]
Beschreibung: zagospodarowanie odpadów ulegających biodegradacji w workach zagospodarowanie odpadów ulegających biodegradacji - luzem niesegregowanych - zmieszanych odpadów komunalnych niewymienionych w innych podgrupach pozostałych odpadów tj. pampersów, odpadów higienicznych
Interne Kennung: Część II
Los: LOT-0003
Titel: Część III: zagospodarowanie innych odpadów nieulegających biodegradacji w tym odpady z cmentarzy [kod 20 02 03].
Beschreibung: zagospodarowanie innych odpadów nieulegających biodegradacji w tym odpady z cmentarzy
Interne Kennung: Część III
Los: LOT-0004
Titel: Część IV: zagospodarowanie odpadów budowlanych i rozbiórkowych ze szkła [ kod 17 02 02],
Beschreibung: zagospodarowanie odpadów budowlanych i rozbiórkowych ze szkła
Interne Kennung: Część IV
Los: LOT-0005
Titel: Część V: zagospodarowanie zmieszanych odpadów z budowy [kod 17 09 04]
Beschreibung: zagospodarowanie zmieszanych odpadów z budowy
Interne Kennung: Część V
Los: LOT-0006
Titel: Część VI: zagospodarowanie zmieszanych odpadów budowlanych i rozbiórkowych z betonu, gruzu ceglanego, odpadowych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia, innych niż wymienionych w 17 01 06 [kod 17 01 07].
Beschreibung: zagospodarowanie zmieszanych odpadów budowlanych i rozbiórkowych z betonu, gruzu ceglanego, odpadowych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia, innych niż wymienionych
Interne Kennung: Część VI
Los: LOT-0007
Titel: Część VII: zagospodarowanie zmieszanych odpadów budowlanych i rozbiórkowych z drewna [kod 17 02 01], z tworzyw sztucznych [kod 17 02 03], z gipsu [kod 17 08 02]
Beschreibung: zagospodarowanie zmieszanych odpadów budowlanych i rozbiórkowych z drewna z tworzyw sztucznych z gipsu
Interne Kennung: Część VII
Los: LOT-0008
Titel: Część VIII: zagospodarowanie odpadów wielkogabarytowych [kod 20 03 07]
Beschreibung: zagospodarowanie odpadów wielkogabarytowych
Interne Kennung: Część VIII
Los: LOT-0009
Titel: Część IX: zagospodarowanie zużytych opon [ kod 16 01 03]
Beschreibung: zagospodarowanie zużytych opon
Interne Kennung: Część IX
Los: LOT-0010
Titel: Część X: zagospodarowanie opakowań z papieru i tektury [kod 15 01 01], zmieszanych odpadów opakowaniowych [kod 15 01 06], opakowań ze szkła [kod 15 01 07]
Beschreibung: zagospodarowanie opakowań z papieru i tektury zmieszanych odpadów opakowaniowych opakowań ze szkła
Interne Kennung: Część X