830806-2025 - Ergebnis
Polen – Tischcomputer – Dostawa sprzętu komputerowego i oprogramowania dla Politechniki Świętokrzyskiej
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu komputerowego i oprogramowania dla Politechniki Świętokrzyskiej
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu komputerowego i oprogramowania dla Politechniki Świętokrzyskiej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung605839-2025
Interne KennungATZ-281-74/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensPostępowanie jest prowadzone na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. z 2024 r, poz. 1320), w trybie przetargu nieograniczonego.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme, 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete
5. Los
LosLOT-0001
TitelCz. I Komputery stacjonarne (16 szt.), monitory komputerowe (16 szt.)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów stacjonarnych (16 szt.), monitorów komputerowych (16 szt.). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne KennungATZ-281-74/25 cz. I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
LosLOT-0002
TitelCz. II Oprogramowanie biurowe (16 odrębnych licencji)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania biurowego (16 odrębnych licencji). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne KennungATZ-281-74/25 cz. II
Haupteinstufung (cpv): 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete
LosLOT-0003
TitelCz. III Monitor komputerowy (1 szt.)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa monitora komputerowego (1 szt.). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne KennungATZ-281-74/25 cz. III
Haupteinstufung (cpv): 30231300 Bildschirme