830829-2025 - Auftragsänderung
Tschechien – Dienstleistungen im Gartenbau – Kulturní a kreativní centrum Zlínského kraje v Čiperově vile – sadové úpravy a následná péče o zeleň
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKulturní a kreativní centrum Zlínského kraje v Čiperově vile – sadové úpravy a následná péče o zeleň
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou služby spočívající ve zhotovení sadových úprav, kácení dřevin a přípravy území dle projektové dokumentace a soupisu prací včetně dodávek potřebných materiálů, výrobků, konstrukcí, strojů a zařízení nezbytných pro řádné dokončení díla a provedení všech činností a prací v areálu zahrady Čiperovy vily na Burešově ve Zlíně, která je nemovitou kulturní památkou. Součástí předmětu veřejné zakázky je zajištění následné péče o veškerou zeleň (rostliny, dřeviny), jež byla vysazena v areálu Čiperovy vily na základě Smlouvy o dílo na provedení sadových úprav.
Interne KennungVZ/2024/6/200/04
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 77341000 Baumschnitt, 77211400 Fällen von Bäumen, 45236250 Oberbauarbeiten für Parkanlagen, 45112700 Landschaftsgärtnerische Arbeiten
5. Los
LosLOT-0001