See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i rozbudowa systemów informatycznych wraz z dostawą sprzętu informatycznego dla potrzeb Radomskiego Szpitala Specjalistycznego w ramach Inwestycji Krajowego Planu Odbudowy D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia”
Beschreibung: Zakup i rozbudowa systemów informatycznych wraz z dostawą sprzętu informatycznego dla potrzeb Radomskiego Szpitala Specjalistycznego w ramach Inwestycji Krajowego Planu Odbudowy D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia”
Interne Kennung: SZP.260.P.77.2025.IP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48610000 Datenbanksysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48782000 Zentralspeicherverwaltungssoftwarepaket, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72265000 Software-Konfiguration, 72263000 Software-Implementierung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72262000 Software-Entwicklung, 72268000 Bereitstellung von Software, 48812000 Finanzdatensysteme, 48814000 Medizinische Informationssysteme, 48814100 Informationssysteme für Pflegestationen, 48814500 Systeme zur Verwaltung von Patientenakten, 48611000 Datenbanksoftwarepaket, 48614000 Datenerfassungssystem, 30213100 Tragbare Computer, 30231320 Tastbildschirme, 30233300 Chipkartenleser, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30213000 Personalcomputer, 30237200 Computerzubehör, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48620000 Betriebssysteme, 33123230 Kardiografen, 48780000 Softwarepaket für die System-, Speicher- und Inhaltsverwaltung, 48760000 Virenschutzsoftwarepaket, 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung, 48732000 Datensicherheitssoftwarepaket, 48761000 Antivirensoftwarepaket, 48219000 Diverses Netzsoftwarepaket, 48210000 Vernetzungssoftwarepaket, 48811000 E-Mail-System, 72800000 Computerrevision und -prüfung, 72810000 Computerrevision, 72810000 Computerrevision, 72224200 Planung im Bereich Systemqualitätssicherung, 79212200 Interne Betriebsrevision, 71620000 Analysen
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 1 - Rozbudowa funkcjonalności systemu HIS
Beschreibung: Część nr 1 - Rozbudowa funkcjonalności systemu HIS
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 2 - Zakup i wdrożenie systemu CallCenter zintegrowanego ze szpitalnym systemem HIS
Beschreibung: Część nr 2 - Zakup i wdrożenie systemu CallCenter zintegrowanego ze szpitalnym systemem HIS
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 3 - Rozbudowa i integracja systemu szpitalnego HIS o możliwość elektronicznego podpisu dokumentów
Beschreibung: Część nr 3 - Rozbudowa i integracja systemu szpitalnego HIS o możliwość elektronicznego podpisu dokumentów
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 4 - Zakup i wdrożenie systemu obiegu dokumentów oraz jego pełna integracja z istniejącymi systemami informatycznymi R.Sz.S.
Beschreibung: Część nr 4 - Zakup i wdrożenie systemu obiegu dokumentów oraz jego pełna integracja z istniejącymi systemami informatycznymi R.Sz.S.
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 5 - Rozbudowa szpitalnego systemu PACS/RIS i integracja z platformą usług inteligentnych PUI
Beschreibung: Część nr 5 - Rozbudowa szpitalnego systemu PACS/RIS i integracja z platformą usług inteligentnych PUI
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 6 - Rozbudowa szpitalnego systemu laboratoryjnego
Beschreibung: Część nr 6 - Rozbudowa szpitalnego systemu laboratoryjnego
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 7 - Rozbudowa systemu zarządzania obiegiem materiału sterylizowanego
Beschreibung: Część nr 7 - Rozbudowa systemu zarządzania obiegiem materiału sterylizowanego
Interne Kennung: Część nr 7
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 8 – Zakupy odtworzeniowe sprzętu komputerowego
Beschreibung: Część nr 8 – Zakupy odtworzeniowe sprzętu komputerowego
Interne Kennung: Część nr 8
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 9 - Aktualizacja użytkowanego w R.Sz.S. Systemu Centralnego Nadzoru Położniczego
Beschreibung: Część nr 9 - Aktualizacja użytkowanego w R.Sz.S. Systemu Centralnego Nadzoru Położniczego
Interne Kennung: Część nr 9
Los: LOT-0011
Titel: Część nr 10 - Utworzenie zintegrowanej platformy cyberbezpieczeństwa poprzez zakup i wdrożenie nowoczesnych systemów ochrony, monitorowania oraz zarządzania infrastrukturą IT
Beschreibung: Część nr 10 - Utworzenie zintegrowanej platformy cyberbezpieczeństwa poprzez zakup i wdrożenie nowoczesnych systemów ochrony, monitorowania oraz zarządzania infrastrukturą IT
Interne Kennung: Część nr 10
Los: LOT-0012
Titel: Część nr 11 - Audyt końcowy w obszarze cyberbezpieczeństwa
Beschreibung: Część nr 11 - Audyt końcowy w obszarze cyberbezpieczeństwa
Interne Kennung: Część nr 11
Los: LOT-0013
Titel: Część nr 12 - Modernizacja systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji (SZBI) oraz szkolenia personelu w zakresie cyberbezpieczeństwa w R.Sz.S.
Beschreibung: Część nr 12 - Modernizacja systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji (SZBI) oraz szkolenia personelu w zakresie cyberbezpieczeństwa w R.Sz.S.
Interne Kennung: Część nr 12