2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ochrana objektů 21. zTL Čáslav technickým střežením prostřednictvím dodavatele
Beschreibung: Předmětem VZ je nepřetržitý servis technických prostředků (dále jen „TP“) komplexního systému zabezpečení technického střežení objektů (dále jen „TSO“) rezortu Ministerstva obrany, které jsou v příslušnosti hospodařit MO ve smyslu § 2 odst. 1 a 6 zákona č. 219/1999 Sb. o ozbrojených silách České republiky, ve znění pozdějších předpisů a zákona č. 219/2000 Sb. o majetku České republiky a jejím vystupování v právních vztazích, ve znění pozdějších předpisů, zabezpečení ochrany utajovaných informací podle zákona č. 412/2005 Sb., o ochraně utajovaných informací a o bezpečnostní způsobilosti, ve znění pozdějších předpisů, formou dodávky nepřetržité služby. TP zajišťují ochranu vojenského materiálu, majetku a objektů u 21. zTL a u objektů mimo areál LZ v souladu s rozkazem ministra obrany č. 49/2017 „Zabezpečení ochrany vojenských objektů“ Věstníku MO.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: D1