2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa artykułów spożywczych do Sekretariatów na potrzeby Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej we Wrocławiu oraz Zarządów Zlewni
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia dostawa artykułów spożywczych na potrzeby Sekretariatów Regionalnego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie oraz Zarządów Zlewni.
Vorherige Bekanntmachung: 828342-2025
Interne Kennung: V.ROZ.2710.135.2025
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15820000 Zwieback und Kekse; haltbares Gebäck und Kuchen, 15830000 Zucker und zugehörige Erzeugnisse, 15981000 Mineralwasser, 15863000 Tee
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa artykułów spożywczych do Sekretariatów na potrzeby Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej we Wrocławiu oraz Zarządów Zlewni.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych do Sekretariatów na potrzeby Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej we Wrocławiu oraz Zarządów Zlewni.