83098-2026 - Ergebnis
Tschechien – Personalcomputer – DNS – dodávky výpočetní techniky
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDNS – dodávky výpočetní techniky
BeschreibungPředmětem tohoto zadávacího řízení je zavedení dynamického nákupního systému na dodávky výpočetní techniky (dále jen „DNS“) pro Krajskou nemocnici Liberec, a.s. na dobu neurčitou.
Interne KennungDNS2024002
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensPředmětem tohoto zadávacího řízení je zavedení dynamického nákupního systému na dodávky výpočetní techniky (dále jen „DNS“) pro Krajskou nemocnici Liberec, a.s. na dobu neurčitou.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30213300 Tischcomputer, 30214000 Arbeitsplätze
5. Los
LosLOT-0001