See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa odczynników i materiałów zużywalnych wraz z dzierżawą kompatybilnych analizatorów zintegrowanych z systemem PatArch , mikroskopu świetlnego oraz stacji otrzymania wody ultra czystej do badań immunohistochemicznych i złożonych badań genetycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: „Zakup i dostawa odczynników i materiałów zużywalnych wraz z dzierżawą kompatybilnych analizatorów zintegrowanych z systemem PatArch , mikroskopu świetlnego oraz stacji otrzymania wody ultra czystej do badań immunohistochemicznych i złożonych badań genetycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają Załączniki nr 1, 2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,13,14 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 755460-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1
Beschreibung: Zgodnie z zapisami Załącznika nr 1 do SWZ - Zadanie 1 oraz Załącznika nr 2 i 3 do SWZ
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Brak
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2
Beschreibung: Zgodnie z zapisami Załącznika nr 1 do SWZ - Zadanie 2 oraz Załącznika nr 4 i 5 do SWZ
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3
Beschreibung: Zgodnie z zapisami Załącznika nr 1 do SWZ - Zadanie 3 oraz Załącznika nr 6 i 7 do SWZ
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4
Beschreibung: Zgodnie z zapisami Załącznika nr 1 do SWZ - Zadanie 4 oraz Załącznika nr 8 i 9 do SWZ
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5
Beschreibung: Zgodnie z zapisami Załącznika nr 1 do SWZ - Zadanie 5 oraz Załącznika nr 10 i 11 do SWZ