2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług kierowania autobusami komunikacji miejskiej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług kierowania autobusami komunikacji miejskiej w szacowanej liczbie 96 000 godzin.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług kierowania autobusami komunikacji miejskiej, będącymi w dyspozycji zamawiającego w szacowanej liczbie 96 000 godzin.