2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa gazów medycznych i technicznych, dzierżawa butli, tablic redukcyjnych, zbiorników oraz obsługa Punktu Przeładunkowego wraz z systemem nadzoru obrotu butlowego - mobilną aplikacją umożliwiającą monitorowanie, serii i daty ważności poszczególnych butli z możliwością obsługi za pomocą ogólnie dostępnej bezpłatnej przeglądarki internetowej.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa gazów medycznych i technicznych, dzierżawa butli, tablic redukcyjnych, zbiorników oraz obsługa Punktu Przeładunkowego wraz z systemem nadzoru obrotu butlowego - mobilną aplikacją umożliwiającą monitorowanie, serii i daty ważności poszczególnych butli z możliwością obsługi za pomocą ogólnie dostępnej bezpłatnej przeglądarki internetowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1a, 1b, 1c do SWZ. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Interne Kennung: DFP.271.248.2025.ADB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24100000 Gase
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24111500 Medizinische Gase
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część 1
Beschreibung: Dostawa gazów medycznych i technicznych, dzierżawa butli, tablic redukcyjnych i zbiorników. Tabela 1: 1. Tlen - 10 000 m3 2. Tlen - 15 000 m3 3. Tlen - 3 000 000 kg 4. Tlen - 300 000 kg 5. Powietrze - 150 m3 6. Powietrze - 600 m3 7. Powietrze - 50 m3 8. Podtlenek azotu - 5 000 kg 9. Tlenek azotu - 200 m3 10. Dwutlenek węgla - 13 000 kg 11. Azot ciekły - 130 000 kg 12. Azot ciekły - 20 000 kg 13. Mieszanina tlenu - 1 500 m3 14. Ustnik jednorazowy - 10 000 szt. Tabela 2: 1. Dzierżawa zbiorników - 1 szt. 2. Dzierżawa zbiornika - 1 szt. 3. Dzierżawa zbiornika - 1 szt. 4. Dzierżawa zbiornika - 1 szt. 5. Dzierżawa urządzeń - 3 szt. 6. Dzierżawa zbiorników - 2 szt. 7. Dzierżawa zbiorników - 2 szt. 8. Dzierżawa zbiornika - 2 szt. Tabela 3: 1. Dzierżawa - butle ze zintegrowanym zaworem - 600 szt. 2. Dzierżawa - butle mieszanina tlenu 50% podtlenek azotu 50% - 14 szt. 3. Dzierżawa - stojaki lub wózki do butli mieszanina tlenu 50% podtlenek azotu 50% - 5 szt. 4. Dzierżawa - zawór dozujący mieszanina tlenu 50% podtlenek azotu 50% - 5 szt. 5. Dzierżawa butli medycznych - 1 500 szt. 6. Dzierżawa butli technicznych - 200 szt. Tabela 4: 1. Azot sprężony - 60 m3 2. Azot - 220 m3 3. Dwutlenek węgla - 3200 kg 4. Powietrze sprężone - 200 m3 5. Argon - 300 m3 6. Acetylen do fotometrii - 72 kg 7. Acetylen - 24 kg 8. Czynnik chłodniczy - 204 kg 9. Czynnik chłodniczy - 12 kg 10. Czynnik chłodniczy - 300 kg 11. Czynnik chłodniczy - 30 kg 12. Tlen techniczny - 16 m3 13. Tlen techniczny - 38 m3 14. Propan butan - 70 kg 15. Metan - 90 m3 16. Hel sprężony - 30 m3 17. Hel sprężony - 300 m3 Tabela 5: 1. System nadzoru obrotu butlowego - 36 miesięcy
Interne Kennung: część 1
Los: LOT-0002
Titel: część 2
Beschreibung: Dostawa mieszanin gazów. Tabela 1: 1. Mieszanka 2- składnikowa - 4,8 m3 2. Mieszanka 3-skladnikowa - 4,8 m3 3. Mieszaka 2-składnikowa - 58 m3 4. Mieszanka 5 składnikowa - 28 m3 5. Sześciofluorek siarki - 40 m3 Tabela 2: 1. Dzierżawa butli z gazem specjalnym - 30 szt.
Interne Kennung: część 2