See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Usługa przeprowadzenia przeglądów okresowych, konserwacji, kontroli bezpieczeństwa elektrycznego oraz napraw w ramach pogwarancyjnej obsługi technicznej aparatury medycznej pracującej w COZL”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: „Usługa przeprowadzenia przeglądów okresowych, konserwacji, kontroli bezpieczeństwa elektrycznego oraz napraw w ramach pogwarancyjnej obsługi technicznej aparatury medycznej pracującej w COZL”. Zamówienie zostało podzielone na 14 części: Część 1 System do sekwencjonowania kwasów nukleinowych Część 2- Inkubator CO2, Wirówka z chłodzeniem Część 3- Czytnik Elisa Część 4- Autoklaw przelotowy Część 5- Laser holmowy Część 6- Respiratory Część 7- Analizator hematologiczny Część 8- System do sekwencjonowania kwasów nukleinowych, Termocyklery Część 9- Sterylizator plazmowy Część 10 Pulsoksymetry Część 11 Urządzenie do fototerapii pozaustrojowej Część 12 Urządzenia do suchego rozmrażania komórek oraz osocza Część 13 Komory laminarne Część 14 Urządzenia rehabilitacyjne
Vorherige Bekanntmachung: 577684-2025
Interne Kennung: COZL/DZP/AS/3411/PN-113/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1- System do sekwencjonowania kwasów nukleinowych
Beschreibung: „Usługa przeprowadzenia przeglądów okresowych, konserwacji, kontroli bezpieczeństwa elektrycznego oraz napraw w ramach pogwarancyjnej obsługi technicznej aparatury medycznej pracującej w COZL”. Część 1- System do sekwencjonowania kwasów nukleinowych
Interne Kennung: Część 1-System do sekwencjonowania kwasów nukleinowych
Los: LOT-0002
Titel: Część 2- Inkubator CO2, Wirówka z chłodzeniem
Beschreibung: „Usługa przeprowadzenia przeglądów okresowych, konserwacji, kontroli bezpieczeństwa elektrycznego oraz napraw w ramach pogwarancyjnej obsługi technicznej aparatury medycznej pracującej w COZL”. Część 2- Inkubator CO2, Wirówka z chłodzeniem
Interne Kennung: Część 2- Inkubator CO2, Wirówka z chłodzeniem
Los: LOT-0003
Titel: Część 3- Czytnik Elisa
Beschreibung: „Usługa przeprowadzenia przeglądów okresowych, konserwacji, kontroli bezpieczeństwa elektrycznego oraz napraw w ramach pogwarancyjnej obsługi technicznej aparatury medycznej pracującej w COZL”. Część 3- Czytnik Elisa
Interne Kennung: Część 3- Czytnik Elisa
Los: LOT-0004
Titel: Część 4- Autoklaw przelotowy
Beschreibung: „Usługa przeprowadzenia przeglądów okresowych, konserwacji, kontroli bezpieczeństwa elektrycznego oraz napraw w ramach pogwarancyjnej obsługi technicznej aparatury medycznej pracującej w COZL”. Część 4- Autoklaw przelotowy
Interne Kennung: Część 4- Autoklaw przelotowy
Los: LOT-0005
Titel: Część 5-Laser holmowy
Beschreibung: „Usługa przeprowadzenia przeglądów okresowych, konserwacji, kontroli bezpieczeństwa elektrycznego oraz napraw w ramach pogwarancyjnej obsługi technicznej aparatury medycznej pracującej w COZL”. Część 5- Laser holmowy
Interne Kennung: Część 5-Laser holmowy
Los: LOT-0006
Titel: Część 6- Respiratory
Beschreibung: „Usługa przeprowadzenia przeglądów okresowych, konserwacji, kontroli bezpieczeństwa elektrycznego oraz napraw w ramach pogwarancyjnej obsługi technicznej aparatury medycznej pracującej w COZL”. Część 6- Respiratory
Interne Kennung: Część 6- Respiratory
Los: LOT-0007
Titel: Część 7- Analizator hematologiczny
Beschreibung: „Usługa przeprowadzenia przeglądów okresowych, konserwacji, kontroli bezpieczeństwa elektrycznego oraz napraw w ramach pogwarancyjnej obsługi technicznej aparatury medycznej pracującej w COZL”. Część 7- Analizator hematologiczny
Interne Kennung: Część 7- Analizator hematologiczny
Los: LOT-0008
Titel: Część 8- System do sekwencjonowania kwasów nukleinowych, Termocyklery
Beschreibung: „Usługa przeprowadzenia przeglądów okresowych, konserwacji, kontroli bezpieczeństwa elektrycznego oraz napraw w ramach pogwarancyjnej obsługi technicznej aparatury medycznej pracującej w COZL”. Część 8- System do sekwencjonowania kwasów nukleinowych, Termocyklery
Interne Kennung: Część 8- System do sekwencjonowania kwasów nukleinowych, Termocyklery
Los: LOT-0009
Titel: Część 9- Sterylizator plazmowy
Beschreibung: „Usługa przeprowadzenia przeglądów okresowych, konserwacji, kontroli bezpieczeństwa elektrycznego oraz napraw w ramach pogwarancyjnej obsługi technicznej aparatury medycznej pracującej w COZL”. Część 9- Sterylizator plazmowy
Interne Kennung: Część 9- Sterylizator plazmowy
Los: LOT-0010
Titel: Część 10 -Pulsoksymetry
Beschreibung: „Usługa przeprowadzenia przeglądów okresowych, konserwacji, kontroli bezpieczeństwa elektrycznego oraz napraw w ramach pogwarancyjnej obsługi technicznej aparatury medycznej pracującej w COZL”. Część 10 -Pulsoksymetry
Interne Kennung: Część 10 -Pulsoksymetry
Los: LOT-0011
Titel: Część 11- Urządzenie do fototerapii pozaustrojowej
Beschreibung: „Usługa przeprowadzenia przeglądów okresowych, konserwacji, kontroli bezpieczeństwa elektrycznego oraz napraw w ramach pogwarancyjnej obsługi technicznej aparatury medycznej pracującej w COZL”. Część 11- Urządzenie do fototerapii pozaustrojowej
Interne Kennung: Część 11- Urządzenie do fototerapii pozaustrojowej
Los: LOT-0012
Titel: Część 12- Urządzenia do suchego rozmrażania komórek oraz osocza
Beschreibung: „Usługa przeprowadzenia przeglądów okresowych, konserwacji, kontroli bezpieczeństwa elektrycznego oraz napraw w ramach pogwarancyjnej obsługi technicznej aparatury medycznej pracującej w COZL”. Część 12- Urządzenia do suchego rozmrażania komórek oraz osocza
Interne Kennung: Część 12- Urządzenia do suchego rozmrażania komórek oraz osocza
Los: LOT-0013
Titel: Część 13- Komory laminarne
Beschreibung: „Usługa przeprowadzenia przeglądów okresowych, konserwacji, kontroli bezpieczeństwa elektrycznego oraz napraw w ramach pogwarancyjnej obsługi technicznej aparatury medycznej pracującej w COZL”. Część 13- Komory laminarne
Interne Kennung: Część 13- Komory laminarne
Los: LOT-0014
Titel: Część 14- Urządzenia rehabilitacyjne
Beschreibung: „Usługa przeprowadzenia przeglądów okresowych, konserwacji, kontroli bezpieczeństwa elektrycznego oraz napraw w ramach pogwarancyjnej obsługi technicznej aparatury medycznej pracującej w COZL”. Część 14- Urządzenia rehabilitacyjne
Interne Kennung: Część 14- Urządzenia rehabilitacyjne