See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Groenonderhoud en netheidsonderhoud en ruimen van grachten en aflagen van bermen in D414 (Sint-Niklaas), incl. verwerking transferten.
Beschreibung: Deze aanneming heeft tot doel om in de provincie Oost Vlaanderen in district D414 Sint-Niklaas langsheen de gewestwegen en autosnelwegen en hun aanhorigheden de berijdbaarheid en de veiligheid van de weggebruikers te verzekeren door de uitvoering van onderhouds- en herstellingswerkzaamheden aan het bestaande groenpatrimonium en de uitvoering van periodiek netheidsonderhoud.
Interne Kennung: WOV/OND/D414/2025/1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: WOV/OND/D414/2025/1 - 1
Beschreibung: Deze aanneming heeft tot doel om in de provincie Oost Vlaanderen in district D414 Sint-Niklaas langsheen de gewestwegen en autosnelwegen en hun aanhorigheden de berijdbaarheid en de veiligheid van de weggebruikers te verzekeren door de uitvoering van onderhouds- en herstellingswerkzaamheden aan het bestaande groenpatrimonium en de uitvoering van periodiek netheidsonderhoud. De totale lengte van de te behandelen wegvakken is weergegeven in de gedetailleerde inventaris die gevoegd is bij dit bestek. Desgevallend kan een wegvak in een naburig district, grenzend aan district 414 over een beperkte lengte in deze aanneming worden opgenomen. Dit maakt deel uit van het voorwerp van de opdracht en kan geen aanleiding geven tot enige vorm van schadevergoeding of meerwerk
Interne Kennung: 1