2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa urządzeń medycznych: defibrylatory, symulatory i fantomy oraz instalacja, konfiguracja i przeszkolenie z ich obsługi
Beschreibung: Dostawa urządzeń medycznych: defibrylatory, symulatory i fantomy oraz instalacja, konfiguracja i przeszkolenie z ich obsługi, szczegółowo opisanego w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ
Interne Kennung: SZP.272.904.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34152000 Übungssimulatoren, 33182100 Defibrillator
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34152000 Übungssimulatoren