831536-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Bauarbeiten – Bouwteam Stadskas kwekerij gemeente Enschede
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bouwteam Stadskas kwekerij gemeente Enschede
Beschreibung: De opdracht De gemeente Enschede als aanbestedende dienst, wil maximaal 2 opdrachtnemer(s) contracteren voor gunning van een bouwteamopdracht voor de Ontwerp- en Voorbereidingsfasen met een exclusief recht om als eerste een prijsaanbieding te doen voor de uitvoering van de herontwikkeling locatie DCW Kwekerij te Enschede. Omschrijving van de opdracht De Opdrachtgever is op zoek naar een bouwkundig aannemer en ontwerpend installateur, welke in staat zijn om het voorlopig ontwerp verder uit te werken op basis van een bouwteamopdracht. De werkzaamheden met betrekking tot het verder mede-ontwerpen en de realisatie van deze voorzieningen van de ‘Herontwikkeling locatie DCW Kwekerij te Enschede’ zullen o.a. bestaan uit: Sloopwerkzaamheden deel kas + kantoorgebouw (perceel 1 en perceel 2); Bouwkundige werkzaamheden incl. coördinatie (perceel 1); Herinrichting en aanleg van het terrein op eigen kavel (perceel 1 en perceel 2); (deels) slopen bestaande installatie/ aanpassen bestaande installatie (perceel 2); Elektrotechnische werkzaamheden (perceel 2); Werktuigbouwkundige werkzaamheden (perceel 2); Het in bouwteam (mede)ontwerpen de herontwikkeling locatie DCW Kwekerij (perceel 1 en 2). Percelen De opdracht is omwille van de omvang van de opdracht en de toegankelijkheid van de opdracht opgedeeld in meerdere percelen. Gegadigden kunnen zich voor meerdere percelen aanmelden. De aanbestedingsleidraad omvat de volgende werkzaamheden: perceel 1 - bouwkundig aannemer; perceel 2 - werktuigbouwkundig en elektrotechnisch ontwerpend installateur. In de selectiefase worden per perceel maximaal 5 gegadigden geselecteerd voor de vervolgfase. De aanbestedingsprocedure kent twee fasen. Deze selectieleidraad heeft betrekking op de eerste fase, waarin alle Geïnteresseerde Gegadigden in de gelegenheid worden gesteld een aanvraag tot deelneming in te dienen. Op basis van de ingediende informatie bepaalt de Aanbestedende Dienst welke Gegadigden een uitnodiging tot inschrijving ontvangen. Dit zullen maximaal vijf Gegadigden per perceel zijn. Start werkzaamheden Wij verwachten de ondertekening van de bouwteamovereenkomst in mei 2026; De fysieke uitvoering van het werk verwachten wij in de periode maart 2027 – juni 2028.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45210000 Bauleistungen im Hochbau, 45300000 Bauinstallationsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Bouwkundig aannemer
Beschreibung: Zie aanbestedingsdocumentatie
Los: LOT-0002
Titel: E&W installaties
Beschreibung: @@