2. Verfahren
Verfahren
Titel: Publicatie gemeentelijke informatiepagina's De Wolden
Beschreibung: Deze opdracht betreft de publicatie van gemeentelijke informatie onder de volgende voorwaarden: • Het publiceren van 1,5 á 2 (kranten)pagina’s gemeentelijk nieuws, in ieder geval voor 2026 en 2027, met mogelijke verlenging van 4 x 1 jaar; • Huis-aan-huisbezorging in de gemeente De Wolden; • Wekelijkse publicatie; • Maximaal 5 dagen tussen aanlevermoment vanuit gemeente en publicatie; • Gratis toegankelijk voor inwoners. Het publiceren van 1,5 á 2 (kranten)pagina’s gemeentelijk nieuws, in ieder geval voor 2026 tot en met 2029, met mogelijke verlenging.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64100000 Post- und Kurierdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79800000 Druckereidienste und verbundene Dienstleistungen des Druckgewerbes
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Deze opdracht betreft de publicatie van gemeentelijke informatie onder de volgende voorwaarden: • Het publiceren van 1,5 á 2 (kranten)pagina’s gemeentelijk nieuws, in ieder geval voor 2026 en 2027, met mogelijke verlenging van 4 x 1 jaar; • Huis-aan-huisbezorging in de gemeente De Wolden; • Wekelijkse publicatie; • Maximaal 5 dagen tussen aanlevermoment vanuit gemeente en publicatie; • Gratis toegankelijk voor inwoners.
Interne Kennung: 1
831551-2025 - Vooraankondiging onderhandse gunning
Nederland – Post- en koeriersdiensten – Publicatie gemeentelijke informatiepagina's De Wolden
Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf
Diensten
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 64100000 Post- en koeriersdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 79800000 Drukkerij- en aanverwante diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1