2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst leveringen van groenten en fruit
Beschreibung: Zorgpunt Waasland wenst een raamovereenkomst af te sluiten voor de aankoop van groenten en fruit. Het is de bedoeling dat de toekomstige leverancier zal instaan voor de dagelijkse levering van groenten en fruit binnen al haar voorzieningen. De leverancier zal in de centrale en decentrale keukens en elke gewenste leverplaats binnen Zorgpunt Waasland haar producten leveren naargelang de vereiste periodiciteit voor de keukens of voorzieningen. Hierbij wordt een vast assortiment voorzien dat altijd voorradig is voor zover het seizoen dit toelaat. Volgende productcategorieën worden in dit dossier begrepen onder 'groenten en fruit': 1. Vers fruit 2. Verse groenten en kruiden 3. Verse aardappelen 4. Bewerkt fruit 5. Bewerkte groenten warme bereiding 6. Bewerkte groenten koude bereiding 7. Bewerkte aardappelen warme bereiding 8. Bewerkte aardappelen koude bereiding
Interne Kennung: PPP0O4-4256/5220/DW 4256
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: DW 4256_1