831582-2025 - Wettbewerb
Polen – Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie – Przetarg nieograniczony na dostawę i odkup energii elektrycznej – Grupa Zakupowa nr 158/2025 Voltra
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPrzetarg nieograniczony na dostawę i odkup energii elektrycznej – Grupa Zakupowa nr 158/2025 Voltra
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa i odkup energii elektrycznej zgodnie z obowiązującymi przepisami, standardami jakościowymi ustawy PE oraz przepisami wykonawczymi, w szczególności Rozporządzenia Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 22 marca 2023 r. w sprawie szczegółowych warunków funkcjonowania systemu elektroenergetycznego dla podmiotowych punktów poboru biorących udział w postępowaniu, których wykaz znajduje się w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne KennungVOL/EE/158/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa energii elektrycznej dla podmiotów wskazanych w SWZ na lata 2026-2028