2. Verfahren
Verfahren
Titel: IT beheer ten behoeve van De Haagse Scholen
Beschreibung: DHS wenst één (1) Opdrachtnemer te contracteren voor het IT-beheer. Dit omvat onder meer de servicedeskfunctie, werkplekbeheer, de SPOC-rol, het beheer van de verschillende beheeromgevingen en het server- en applicatiebeheer. De totale verwachte opdrachtwaarde onder de Overeenkomst is € 3.000.000,- (exclusief btw) voor de looptijd van acht (8) jaar.
Interne Kennung: 001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72253000 Help-Desk und Unterstützungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: -