2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego - transport gminny na linii: Wiskitno - Łąsko Wielkie - Byszewo - Salno – Koronowo - w 2027r.
Beschreibung: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na linii Wiskitno - Łąsko Wielkie - Byszewo - Salno – Koronowo - przebiegającej przez obszar Gminy Koronowo w 2027 r.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Art der Transportdienstleistungen: Busverkehr (innerstädtisch / regional)
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na linii - Wiskitno - Łąsko Wielkie - Byszewo - Salno – Koronowo w 2027r.
Beschreibung: Przewozy autobusowe osób w gminnych przewozach pasażerskich na linii komunikacyjnej: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na linii Wiskitno - Łąsko Wielkie - Byszewo - Salno – Koronowo, w 2027r. - obszar Gminy Koronowo.
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)