831686-2025 - Wettbewerb
Polen – Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse – Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 6 w Gdańsku.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywna dostawa artykułów spożywczych do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 6 w Gdańsku.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa różnych artykułów żywnościowych do Szkoły Podstawowej nr 6 w Gdańsku. Zamówienie będzie realizowane po cenach jednostkowych wskazanych w ofercie Wykonawcy, wg zamówień składanych sukcesywnie przez Zamawiającego, na realizację zamówienia w danej części. Szczegółowy opis zamówienia zawarto w Załączniku nr 1a – Formularz asortymentowo-cenowy. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 8 części. Zamawiający przewiduje możliwość składania ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na każdą z części zamówienia (tzn. złożyć ofertę na jedną lub więcej części zamówienia). 3. Dotyczy części 3 i 8: Zamawiający na etapie realizacji umowy ma prawo wezwać Wykonawcę do potwierdzenia dokumentem lub oświadczeniem, że oferuje produkty wytworzone w ramach produkcji pierwotnej zgodnie z zasadami GMP (Dobrej Praktyki Produkcji) - dotyczy rolników, w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 20 grudnia 1990r. o ubezpieczeniu społecznym rolników (tekst jedn.: Dz. U. z 2024r. poz. 90 ze zm.).
Interne KennungZSP6/2027/2025/PSz
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw do wykluczenia oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu. 2. Wobec powyższego, Wykonawca wraz z ofertą składa oświadczenie JEDZ – Jednolity Europejski Dokument Zamówienia. Badanie i ocena złożonego oświadczenia będzie dotyczyła tylko Wykonawcy, którego oferta zostanie najwyżej oceniona, zgodnie z przyjętymi kryteriami oceny ofert. 3. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, oświadczenie, o którym mowa w pkt 2 składa każdy z Wykonawców. JEDZ potwierdza brak podstaw wykluczenia z postępowania oraz spełnienie warunków udziału w postępowaniu, na dzień składania ofert oraz stanowi dowód tymczasowo zastępujący wymagane przez zamawiającego podmiotowe środki dowodowe, wskazane w niniejszym ogłoszeniu oraz SWZ. 4. JEDZ sporządza odrębnie: a) Wykonawca/każdy spośród Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, b) Podmiot trzeci na potencjał którego powołuje się Wykonawca w celu spełnienia warunków udziału w postępowaniu. W takim przypadku JEDZ potwierdza brak podstaw wykluczenia Wykonawcy, Podmiotu trzeciego, oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w jakim każdy z Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu lub odpowiednio warunek udziału w postępowaniu jest spełniony poprzez powołanie się na potencjał Podmiotu trzeciego. 5. Wykonawca może ograniczyć się do wypełnienia sekcji α w części IV JEDZ i nie musi wypełniać żadnej z pozostałych sekcji w części IV JEDZ (kryteria kwalifikacji). 6. Na wezwanie Zamawiającego Wykonawca zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w §2 ust. 1 pkt 1)-7) rozporządzenia MRPiT z dnia 23.12.2020 w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego w niniejszym ogłoszeniu. 7. Dla przedmiotowego postępowania Zamawiający nie przeprowadził wstępnych konsultacji rynkowych.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 – Sukcesywna dostawa jaj
BeschreibungSzczegółowy opis zamówienia zawarto w Załączniku nr 1a – Formularz asortymentowo-cenowy.
Interne KennungCzęść 1/2026
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03142500 Eier
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje prawo opcji polegające na zwiększeniu ilości dostaw do 20% wartości każdej części. Minimalny zakup wynosi 60% wartości umowy.
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 – Sukcesywna dostawa różnych artykułów spożywczych i nabiału
Interne KennungCzęść 2/2026
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel, 15500000 Molkereierzeugnisse
LosLOT-0003
TitelCzęść 3 – Sukcesywna dostawa mięsa, drobiu i wędlin
Interne KennungCzęść 3/2026
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03330000 Landwirtschaftliche Erzeugnisse der Tierhaltung, 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
LosLOT-0004
TitelCzęść 4 – Sukcesywna dostawa ryb świeżych i wędzonych
Interne KennungCzęść 4/2026
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03310000 Fische, Krebstiere und Aquakulturerzeugnisse
LosLOT-0005
TitelCzęść 5 – Sukcesywna dostawa wyrobów garmażeryjnych
Interne KennungCzęść 5/2026
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15894300 Zubereitete Mahlzeiten
LosLOT-0006
TitelCzęść 6 – Sukcesywna dostawa pieczywa
Interne KennungCzęść 6/2026
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
LosLOT-0007
TitelCzęść 7 – Sukcesywna dostawa mrożonek
Interne KennungCzęść 7/2026
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15331170 Tiefgekühltes Gemüse, 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
LosLOT-0008
TitelCzęść 8 – Sukcesywna dostawa świeżych owoców i warzyw
Interne KennungCzęść 8/2026
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse