2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZŠ Lučany nad Nisou – Dodávka elektroniky a audiovizuální techniky -. I. a II. část
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky „ZŠ Lučany nad Nisou – Dodávka elektroniky a audiovizuální techniky -. I. a II. část“ je zajištění dodávky audiovizuální techniky a IT techniky do rekonstruovaných i nově budovaných prostor základní školy, dle projektové dokumentace, kterou zpracovala jako generální projektant společnost Project A plus s.r.o., Husova 591, 511 01 Turnov a dle výkazů výměr, které tvoří přílohy č. 6 a 7 zadávací dokumentace. Účastník je povinen podat nabídku na obě části veřejné zakázky, hodnocena bude nabídková cena bez DPH za obě části veřejné zakázky (součet části I. a části II.) I. část: Dodávka nezbytně nutné elektroniky potřebné k základnímu provozu a výuce Předmětem plnění této části veřejné zakázky je dodávka: - Interaktivní zobrazovač+ vizualizér – 5 ks - Pracovní stanice + vybavení učebny - Interaktivní displej + vizualizér - Pracovní stanice + vybavení učebny přírodních věd - Prezentační PC - IT vybavení kabinetu – 4x - Technologie jazykové laboratoře se sdílením obrazu a zvuku - Pracovní stanice + vybavení učebny fyziky - IT vybavení viz přiložený projekt a výkaz výměr ZŠ Lučany – Dodávka elektroniky a AV techniky 1. ETAPA – výkaz výměr, příloha ZD č. 6. Klasifikace předmětu veřejné zakázky (CPV): Audiovizuální přístroje: 32321 200-1 Počítače: 302 00000-1 II. část: Dodávka doplnění o rozšířené audiovizuální pomůcky a vybavení Předmětem plnění této části veřejné zakázky je dodávka zejména: Technologie robotiky Pomůcky robotiky 3D tiskárna Monitory Robotická výuková stavebnice Výukové pomůcky pro VR Pracovní stanice + vybavení učebny přírodních věd Technologie jazykové laboratoře se sdílením obrazu a zvuku Technologie jazykové laboratoře pro vzdálený přístup ke studijním materiálům Pracovní stanice + vybavení učebny fyziky IT vybavení Tiskárny viz přiložený projekt a výkaz výměr ZŠ Lučany – Dodávka elektroniky a AV techniky 2. ETAPA – výkaz výměr, příloha ZD č. 7 Klasifikace předmětu veřejné zakázky (CPV): Audiovizuální přístroje: 32321 200-1 Počítače: 302 00000-1 Elektrická zařízení a přístroje: 31600000-2 Tato část veřejné zakázky bude plněna pouze za předpokladu získání dotace, předpokládaný termín informace o získání dotace je v průběhu roku 2026. V podrobnostech jsou dodávané položky definovány přílohami č. 6 až 8, které tvoří přílohy technické povahy. Součástí dodávky je také doprava dodávaného zboží, jeho instalace a úklid prostor. Informace k projektové dokumentaci: Předmětem této zadávací dokumentace je realizace projektu vybavení odborných učeben na Základní škole Lučany. Celý projekt je komplexně zaměřen na modernizaci a rozšíření výukových prostor školy, a to prostřednictvím tří dílčích podprojektů: 1. Vybavení odborné učebny polytechniky a robotiky, 2. Vybavení podkrovní učebny přírodních věd, 3. Vybavení nové čtyřpodlažní přístavby školy, která zahrnuje: • Dílny • Odbornou učebnu cizích jazyků • Odbornou učebnu fyziky • Astrofyzikální posluchárnu Veškeré požadavky a specifikace jsou zahrnuty do jedné společné projektové dokumentace. Tento přístup byl zvolen za účelem zajištění jednotného technického a estetického řešení v rámci celého školního areálu. Z důvodu požadavku investora na profesní rozdělení zakázky bude projekt realizován prostřednictvím dvou samostatných zadávacích řízení: • První zadávací řízení se týká dodávky nábytku do všech dotčených učeben a prostor, toto není předmětem této veřejné zakázky. • Druhé zadávací řízení se zaměřuje na dodávku elektroniky a audiovizuální techniky, která bude soutěžena jako jeden celek, nicméně její realizace bude rozdělena do dvou etap: o 1. etapa: dodávka nezbytně nutné elektroniky potřebné k základnímu provozu a výuce, o 2. etapa: doplnění o rozšířené audiovizuální pomůcky a vybavení. Tato struktura výběrových řízení reflektuje snahu investora o efektivní a odborně zaměřené řešení dodávky v jednotlivých profesních oblastech, a zároveň zajišťuje koordinovaný průběh realizace celého projektu.
Interne Kennung: P25V00007367
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: dle zákona 134/2016
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32321200 Audiovisuelle Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: I. část: Dodávka nezbytně nutné elektroniky potřebné k základnímu provozu a výuce
Beschreibung: Předmětem plnění této části veřejné zakázky je dodávka: - Interaktivní zobrazovač+ vizualizér – 5 ks - Pracovní stanice + vybavení učebny - Interaktivní displej + vizualizér - Pracovní stanice + vybavení učebny přírodních věd - Prezentační PC - IT vybavení kabinetu – 4x - Technologie jazykové laboratoře se sdílením obrazu a zvuku - Pracovní stanice + vybavení učebny fyziky - IT vybavení viz přiložený projekt a výkaz výměr ZŠ Lučany – Dodávka elektroniky a AV techniky 1. ETAPA – výkaz výměr, příloha ZD č. 6. Klasifikace předmětu veřejné zakázky (CPV): Audiovizuální přístroje: 32321 200-1 Počítače: 302 00000-1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: není
Los: LOT-0002
Titel: ZŠ Lučany nad Nisou – Dodávka elektroniky a audiovizuální techniky - II. část
Interne Kennung: 112